کدخبر : 163085
سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸
فاقددیدگاه
پرینت

لزوم تسریع در روند بازگشایی معابر و دسترسی محله چاهستانی‌ها

جنوب پرس: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بر ضرورت استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران و توسعه‌گرها در سرعت بخشیدن ساخت و ساز و نوسازی بافت‌های فرسوده استان به ویژه شهر بندرعباس تاکید کرد.

لزوم تسریع در روند بازگشایی معابر و دسترسی محله چاهستانی‌ها

به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس، رضا مدرس پیش از ظهر امروز در جلسه پیگیری مصوبات ستاد بازآفرینی استان هرمزگان، اظهار داشت: در واگذاری پروژه‌های نوسازی بافت فرسوده به سرمایه‌گذاران و توسعه‌گرها اولویت با شرکت‌های توانمند است که بتواند این پروژه‌ها را در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسانند.

وی اضافه کرد: در خصوص بازآفرینی محله چاهستانی‌ها با چند شرکت مذاکره و طرح‌های پشنهادی آنها در حال بررسی است.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با بیان اینکه  مشارکت اهالی محلات دارای بافت فرسوده در تسریع بازآفرینی این محلات نقش موثری دارد، بیان کرد: نقش مشارکت اهالی در بازآفرینی این گونه محلات بسیار مهم و با اهمیت است و بدون مشارکت مردم باز آفرینی محلات فرسوده با کندی و در یک زمانبندی طولانی پیش خواهد رفت که این امر موجب اتلاف بودجه و ایجاد هزینه بیشتر برای استان خواهد شد.

مدرس از شهرداری بندرعباس و اداره کل راه و شهرسازی استان خواست تا در روند بازگشایی معابر و دسترسی محله چاهستانی‌ها را سرعت ببخشند تا هر چه زودتر شاهد تحولات خوب در این محله باشیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما