کدخبر : 163015
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

انتقاد استاندار کهگیلویه و بویراحمد از معطل کردن سرمایه‌گذاران در بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی

جنوب پرس: استاندار کهگیلویه و بویراحمد از معطل کردن سرمایه‌گذاران توسط دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها انتقاد کرد.
13980216000502_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، علی‌محمد احمدی در نشست شورای اشتغال که پیش از ظهر امروز برگزار شد با تبریک پیشاپیش ماه مبارک رمضان اظهار کرد: برای دولت و نظام ایجاد اشتغال در اولویت قرار دارد و یکی از برنامه‌های دولت در سال جاری  هم ایجاد اشتغال است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، بخش خصوصی و همه دستگاه‌ها موظف‌اند برای تقویت اشتغال در این استان پای کار بیایند.

وی عنوان کرد: تحریم‌ها و مشکلات نقدینگی مانع پیش برد اهداف شده اما انتظار می‌رود دستگاه‌ها ساز و کارها را دنبال کنند.در سال ۹۷ استان جایگاه خوبی در ایجاد اشتغال خصوصا در اشتغال روستایی کسب کرده است.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر دستگاه‌ها همکاری بیشتری داشتند توفیقات بهتری در حوزه کسب و کار کسب می‌شد.

احمدی خطاب به دستگاه‌های استان با بیان اینکه در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی مردم را معطل نکنیم، افزود: بارها گفتیم باید سرمایه‌گذار و تولید تقویت شود اگر پرونده‌ای می‌آید و مشکل دارد سریع به سرمایه‌گذار اطلاع داده شود تا مشکل رفع شود نه اینکه افراد را معطل کنیم.

براساس گزارش فارس وی با بیان اینکه معطل کردن مردم به لحاظ اخلاقی خوب نیست و با تکریم ارباب رجوع منافات دارد، گفت: نباید ارباب رجوع‌ و سرمایه‌گذاری که قصد ایجاد اشتغال در این استان را دارد معطل کنیم و دستگاه‌ها هم جزیره‌ای عمل کنند.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد خطاب به مدیران گفت: از همه شما مدیران می‌خواهم موضوع اشتغال و سرمایه‌گذاری را به جد دنبال کنید طوری نباشد که من در جلسه بگویم پرونده فلان اداره را بیاورید.

احمدی با خاص و ویژه دانستن شرایط اقتصادی کشور گفت: تعارفات را کنار بگذاریم چرا که این وسط مردم هستند که زیر چرخ‌های ناکارآمدی ما مسوولان له می‌شوند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما