کدخبر : 162929
یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۰
فاقددیدگاه
پرینت

طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در هرمزگان آغاز شد

جنوب پرس: بندرعباس - معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از کنترل هر چه بیشتر بازار در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در هرمزگان آغاز شد

به گزارش جنوب پرس ، عبدالرضا پیروی منش بیان داشت: این طرح از چهاردهم اردیبهشت ماه سال جاری در استان آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی عنوان کرد: تسهیل و تسریع دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب و مناسب، نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی و برخورد با تخلفات احتمالی و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت‌ها و بروز تخلفات احتمالی، انجام و نظارت و افزایش گشت‌های مشترک بازرسی واحدهای صنفی به ویژه شیرینی فروشی‌ها، تالارها و رستوران‌ها، سوپر مارکت ها و میوه وتره بار و اقلام لبنی و پروتئینی از اهداف این طرح است.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری همه صنوف با بازرسان در اجرای این طرح گفت: رعایت نرخ‌های مصوب و سود قانونی، نصب برچسب قیمت بر روی تمامی کالاها، صدور فاکتور رسمی در قبال فروش کالا از جمله موارد مورد تاکید در اجرای این طرح است که همه صنوف باید آن را رعایت کنند.

معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان در ادامه به نرخ‌های مصوب در کارگروه تنظیم بازار استان برای اقلام پرمصرف ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: زولبیا و بامیه مخلوط ممتاز با روغن کنجد به ازا هر کیلو ۱۸۰ هزار ریال، زولبیا و بامیه درجه یک به ازا هر کیلو ۱۶۵ هزار ریال، زولبیا و بامیه درجه دو به ازا هر کیلو ۱۴۵ هزار ریال، آش سبزی با گوشت، آش رشته و حلیم گوشت یا بوقلمون به ازا هر کیلو ۸۰ هزار ریال است.

پیروی منش افزود: ستاد خبری سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان نیز همزمان با اجرای این طرح شبانه روزی فعال است و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف، شکایات خود را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما