کدخبر : 162919
یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۱
فاقددیدگاه
پرینت

چهارمین اجلاس نماز استان بوشهر برگزار شد

بوشهر - چهارمین اجلاس استانی نماز استان بوشهر با موضوع شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز برگزار شد.
چهارمین اجلاس نماز استان بوشهر برگزار شد

به گزارش جنوب پرس ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر پیش از ظهر یکشنبه در چهارمین اجلاس استانی نماز اظهار داشت: مشکلات متعددی در طول زندگی برای انسان ایجاد می‌شود که در حوزه‌های مختلف با این مشکلات روبرو می‌شود.

آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری با اشاره به اینکه صبر و نماز راهکار عبور از مشکلات است، خاطرنشان کرد: نخستین اقدام یک شخص و یک جامعه در مقابل بحران نشکستن، صبر است.

وی با بیان اینکه نخستین نسخه خداوند برای مقابله با بحران‌ها و مدیریت آن صبر است اضافه کرد: صبر و استقامت و پایداری انسان‌ها را از خاک‌ریزی‌های سخت عبور می‌دهد به موفقیت می‌رساند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه روزه‌داری باعث می‌شود تا انسان در مقابله با مشکلات عملکرد بهتری داشته باشد، افزود: روزه انسان را در برابر مشکلات، مسائل زندگی و صبوری توانمند می‌کند.

۷۶ اثر ارسال شد

دبیر چهارمین اجلاس استانی نماز نیز در این نشست اظهار داشت: نماز فریضه‌ای الهی و با ارزش است که همه دستگاه‌های اجرایی باید برای برپایی آن تلاش کنند.

سعید زرین‌فر خاطرنشان کرد: ۷۶ اثر در حوزه‌های مقاله، شعر، داستان، کلیپ و نرم افزار با موضوع شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز به دبیرخانه ارسال شد.

در این اجلاس ضمن تجلیل از آثار برگزیده ارسالی به دبیرخانه، از دستگاه‌های برتر اجرایی استان بوشهر که در ترویج فریضه الهی نماز فعالیت کرده‌اند قدردانی شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما