کدخبر : 162888
یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت

شهرستان گناوه دارای ظرفیت‌های خوبی برای سرمایه گذاری و اشتغال است

جنوب پرس: فرماندار گناوه گفت: شهرستان گناوه دارای ظرفیت‌های خوبی برای سرمایه گذاری و اشتغال است و دستگاه‌های اجرایی شهرستان امکانات خود را برای حل مشکلات واحدهای تولیدی به کار خواهند گرفت.
شهرستان گناوه دارای ظرفیت‌های خوبی برای سرمایه گذاری و اشتغال است

به گزارش جنوب پرس ، سید علی پاک نژاد صبح یکشنبه در بازدید اعضای کارگروه اشتغال شهرستان گناوه از طرح‌های کشتارگاه صنعتی مرغ و پرورش میگو در شهرک صنعتی اظهار داشت: در راستای اجرا و تحقق پیام نوروزی رهبر فرزانه انقلاب و شعار سال که رونق تولید نامگذاری شده است، بازدیدها و برنامه‌هایی هدفمند در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گناوه تدارک دیده شده است که بازدید از کارگاه‌ها و مراکز تولیدی از جمله آنها است.

وی افزود: در اجرای منویات رهبر معظم انقلاب، جلسات اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گناوه امسال نیز همانند سال گذشته به طور مستمر برگزارمی شود.

فرماندار گناوه گفت: با توجه به اینکه شهرستان گناوه دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی برای سرمایه گذاری و اشتغال است و در این ارتباط دستگاه‌های اجرایی این شهرستان تمامی امکانات خود را برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و رونق تولید به کار خواهند گرفت.

وی با اشاره به مشکلات مطرح شده توسط مسئولان این دو کارگاه بیان کرد: مواردی که در شهرستان قابل حل باشد درجهت رفع آن آماده همکاری هستیم و در موادی که در مرکز استان قابل پیگیری است نیز آماده پیگیری هستیم.

پاک نژاد گفت: چرخه ایجاد شده در این کارگاه‌ها که با تلاش این تولید کنندگان راه اندازی شده امیدوار کننده است و امید است که در ماه‌های آینده به سطح تولید مورد نظر برسند تا مشکلات در این حوزه‌ها کاهش یابد.

وی یادآور شد: مجموعه مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان گناوه در هر موردی که بتواند گره‌ای از کار اشتغالزایی و تولید باز کند پای کار و آماده همکاری هستند.

فرماندار گناوه تصریح کرد: توسعه این کارگاه‌ها نیازمند کمک مسئولان است و تولیدکنندگان و سرمایه گذاران بدانند که مسئولان در کنار و حامی آنها هستند.‌

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما