کدخبر : 162866
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸
فاقددیدگاه
پرینت

دستگیری ۱۱ نفر به دلیل درگیری شب گذشته در دزفول

جنوب پرس: سرپرست فرمانداری دزفول گفت: در درگیری شب گذشته در میانرود دزفول 6 نفر مصدوم شدند و نیروی انتظامی با حضور در محل درگیری 11 نفر را تاکنون دستگیر کرد و ادامه بررسی‌ها برای دستگیری همه افراد دخیل در این درگیری ادامه دارد.

دستگیری 11 نفر به دلیل درگیری شب گذشته در دزفول

محمد حیدری سرپرست فرمانداری دزفول عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  جنوب پرس ، در دزفول، اظهار کرد: شب گذشته در یک مراسم عروسی در میانرود دزفول به دلیل اختلافات قبلی درگیری رخ داد و بین طرفین تیراندازی شد که ۶ نفر مصدوم شدند.

سرپرست فرمانداری دزفول عنوان کرد: در این حادثه مورد فوتی وجود نداشت و ۲ نفر از مصدومان درمان و از بیمارستان مرخص شدند و ۴ نفر دیگر برای ادامه روند درمان در بیمارستان هستند.

وی افزود: نیروی انتظامی با حضور در محل درگیری ۱۱ نفر را تاکنون دستگیر کرد و ادامه بررسی‌ها برای دستگیری همه افراد دخیل در این درگیری ادامه دارد.

حیدری گفت: یک اکیپ در حال رایزنی با طرفین دعوا و شیوخ منطقه هستند که مشکل را برطرف کنند و امنیت و آرامش را به‌طور کامل به منطقه برگردانند.

وی گفت: در جلسه کمیته امنیتی شهرستان دزفول تصمیمات خوبی برای برقراری امنیت اتخاذ شد و با افرادی که متعرض به حقوق مردم باشند برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما