کدخبر : 162864
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶
فاقددیدگاه
پرینت

فرماندار تنگستان: به مشکلات معیشتی معلمان رسیدگی شود

فرماندار شهرستان تنگستان گفت:همین‌طور که تعلیم و تربیت بزرگترین نقش را در جامعه دارد باید به حوزه معیشت فرهنگیان به عنوان بزرگترین دغدغه امروز این قشر توجه بیشتر شود.

فرماندار تنگستان: به مشکلات معیشتی معلمان رسیدگی شود

به گزارش جنوب پرس ، از شهرستان تنگستان، عبدالحسن رفیعی‌پور در آئین تجلیل از معلمان چهار  روستای جائینک، علی آباد ، حاجی آباد و ملگپ  بخش دلوار با گرامیداشت یاد و خاطر علامه شهید مرتضی مطهری و تبریک هفته  معلم اظهار داشت:حیات جامعه انسانی تعلیم و تربیت است و جامعه، زمانی به اهداف خود می‌رسد که از طریق توسعه انسانی مسیر را هموار کند، به همین دلیل گفته شده انسان‌ها همان‌طور زندگی می‌کنند که تعلیم دیده‌اند .

فرماندار شهرستان تنگستان افزود : پیشرفت ، تثبیت و تداوم هرگونه توسعه و تحول ، سرمایه‌گذاری در بخش نیروی انسانی و توسعه منابع انسانی است .

وی با بیان این مطلب که محور اصلی آموزش و پرورش گسترش و تکامل علم ، معرفت و اطلاعات است بیان داشت : آموزش ریشه همه توسعه‌ها بوده و موجب ارتقاء ، کیفیت و بهبود همه مهارت‌ها و استعدادهای انسانی می‌شود، همچنین سبب تشکیل سرمایه انسانی در جامعه و روند توسعه و پیشرفت زمینه‌های اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی را در بر دارد .

رفیعی‌پور افزود : باید در کنار ارج گذاشتن به جایگاه معلمی  به مسائل و مشکلات حوزه معلمی هم توجه شو.د امروز اگر معلم وارد کلاس شود باید تمام فکر و ذکرش صرف  تعلیم و تربیت نماید نه اینکه مهمترین دغدغه‌اش معیشت  باشد.

وی خاطرنشان کرد : همین‌طور که تعلیم و تربیت بزرگترین نقش را در جامعه دارد باید به حوزه معیشت فرهنگیان به عنوان بزرگترین دغدغه امروز این قشر توجه بیشتر شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما