کدخبر : 162859
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰
فاقددیدگاه
پرینت

مایحتاج مورد نیاز مردم هرمزگان برای ماه مبارک رمضان ذخیره سازی شد

جنوب پرس: بندرعباس - معاون استاندار هرمزگان گفت: مایحتاج مورد نیاز مردم هرمزگان برای ماه مبارک رمضان ذخیره سازی شده و مردم نگران تامین گوشت، مرغ و شکر نباشند.
مایحتاج مورد نیاز مردم هرمزگان برای ماه مبارک رمضان ذخیره سازی شد

به گزارش جنوب پرس ، ایرج حیدری ظهر شنبه در کارگروه ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان بیان داشت: مایحتاج عمومی مورد نیاز مردم استان در ایام ماه مبارک رمضان به مقدار لازم تأمین و ذخیره سازی شده است.

وی عنوان کرد: سازمان صنعت معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری به صورت منظم تأمین و عرضه مایحتاج عمومی مردم استان را رصد و گزارش کنند.

حیدری تاکید کرد: عرضه مرغ و گوشت در بازار استان به گونه‌ای باشد که این ماده پروتئینی با قیمت مناسب به دست مصرف کننده نهایی برسد.

وی افزود: با توجه به وجود ظرفیت‌های پرورش دام مولد در استان دستگاه‌های متولی به ویژه جهاد کشاورزی و دامپزشکی استان زمینه ورود دام مولد را به استان تسریع کنند.

معاون اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: اقلام مورد نیاز مراکز آموزشی استان با برنامه ریزی مناسب توسط دستگاه‌های ذیربط تأمین شود.

وی خاطرنشان کرد: شکر مورد نیاز استان به مقدار مورد نیاز تأمین گردیده است و نگرانی در این زمینه تأمین این محصول با توجه به افزایش سهمیه استان وجود ندارد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما