کدخبر : 162855
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۵
فاقددیدگاه
پرینت

۱۲ هزار نفر از فارس متقاضی خادم یاری آستان قدس رضوی هستند

جنوب پرس: شیراز - مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی گفت: استان فارس با بیش از ۱۲ هزار متقاضی خادم یاری، رتبه شش در کشور را دارد.
۱۲ هزار نفر از فارس متقاضی خادم یاری آستان قدس رضوی  هستند

به گزارش جنوب پرس ، علی اکبر عصارنیا صبح شنبه در همایش سراسری هم اندیشی مدیران و مسئولین آستان قدس رضوی با اشاره به مشکلات خادم یاران آستان قدس رضوی گفت: اکثر خادم یاران آستان قدس رضوی که به مشهد سفر می‌کنند این است که خادم یاران مشخصات خود را در سامانه ثبت و تیم گزینش هم آنها را دعودت کرده اما بعد از آن هیچ اتفاقی رخ نداده است.

عصار نیا در خصوص مراحل ثبت‌نام خادم یاران یادآورشد: اولین کار دعوت به جلسه توجیهی برای ثبت کنندگان خادم یاری است و بعد از قبول شدن، فرم اولیه گزینش به متقاضی ارائه می‌شود و بعد از آن ثبت نام متقاصی دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: متقاضی بعد از پاسخ گزینش باید وارد سامانه شود که در این خصوص نحوه کار با سامانه به متقاضی آموزش داده می‌شود و در مرحله آخر ثبت نام سامانه خادم یاری هرسه ماه یک بار فردی را انتخاب می‌کند.

عصارنیا در خصوص با بخش آی تی تاکید کرد: در بخش آی تی باید از جوانان استفاده شود و جوانان باید استفاده از سامانه خادم یاران را آموزش دهد.

وی با اشاره به ایجاد شبکه اجتماعی در فضای مجازی بیان کرد: بخش آی تی هر شهرستان باید بخش شبکه اجتماعی در میان خادم یاران همان شهرستان راه اندازی کنند.

عصارنیا در خصوص با آمار ثبت نام کنندگان در سامانه خادم یاران آستان قدس رضوی گفت: در کشور نزدیک به ۲۴۲ هزار نفر ثبت نام کرده‌اند و بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر گزینش شده‌اند.

مدیر مرکز امور خادمان آستان قدس رضوی اضافه کرد: در استان فارس بیش از ۱۲ هزار نفر ثبت نام کرده‌اند که در رتبه ششم کشور قرار دارد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما