کدخبر : 162756
سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰
فاقددیدگاه
پرینت

کشف بیش از ۱۰۰ کیلو مواد مخدر در محورهای خوزستان

جنوب پرس: فرمانده انتظامي استان خوزستان از کشف بیش از 100 کیلوگرم انواع مواد مخدر در محورهای مواصلاتی خوزستان خبر داد.

کشف بیش از 100 کیلو مواد مخدر در محورهای خوزستان

سردار حیدر عباس زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  جنوب پرس ، در اهواز اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی امامزاده عبداله با کنترل دقیق خودروهای عبوری یک دستگاه خودروی ساینا حامل مواد مخدر را شناسایی و در یک عملیات ضربتی آن را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: در بازرسی ازاین خودرو۵۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش و ۲۰ کیلو گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.

عباس زاده تصریح کرد: در ادامه اجرای این طرح ماموران پلیس شهرستان بهبهان با انجام اقدامات فنی و کنترل خودروهای عبوری در محور “دیلم – امیدیه” یک دستگاه خودروی ال ۹۰ حامل مواد مخدر را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه آن را متوقف و در بازرسی از آن ۳۲ کیلو و ۸۵۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با بیان اینکه در مجموع ۱۰۲ کیلو و ۸۵۰ گرم موادمخدر کشف شده، اظهار داشت: در این رابطه ۶ قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند.
منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما