کدخبر : 162754
سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
فاقددیدگاه
پرینت

معاون آموزش و پرورش بوشهر: دانش آموزان برای خودکفایی کشور تلاش کنند

جنوب پرس: معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: دانش آموزان برای خودکفایی کشور در همه عرصه¬ها تلاش کنند.

معاون آموزش و پرورش بوشهر: دانش آموزان برای خودکفایی کشور تلاش کنند

به گزارش جنوب پرس ، از شهرستان دیر، سیروس فتحی در همایش تجلیل از دانش آموزان برتر منطقه بردخون اظهار داشت: تلاش کنیم در جهاد علمی و ارتقاء تحصیلی به جایگاه واقعی خود برسیم تا ثمرات آن نصیب همه انسان­ها شود.

 معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با تقدیر از تلاش و همت همه فرهنگیان، افزود: خرسندیم که دانش‌آموزانی تلاشگر و فعال داریم و امیدواریم دانش‌آموزان برای خودکفایی کشور در همه عرصه‌­ها تلاش کنند.

وی بیان کرد: دانش‌آموزان امروز با افتخارآفرینی و اندیشه متعالی سرمایه‌ای ارزشمند برای کشور هستند تا در آینده ایران اسلامی نقش داشته باشند و توان خود را در عرصه جهانی نشان دهند.

فتحی ابراز داشت: تجلیل از دانش‌آموزانی که همواره به دنبال کسب افتخارند ارزشمند و ماندگار است که امیدواریم همه دلسوزان با نگاهی عمیق آینده­‌سازان جامعه اسلامی را قدر بدانند و برای پیشرفت آنان مشارکتی سازنده داشته باشند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون نیز گفت: بهترین لحظات هنگام شادی و رضایت دانش آموزان است که این برنامه با هدف تجلیل از افرادی صورت گرفته که با مسؤولیت‌پذیری در مسیر توسعه علمی کشور گام برمی‌دارند.

ظهیر محمودی افزود: فعالیت­‌های فوق‌برنامه و غیردرسی یکی از پایه­‌های آموزشی و مهارت­‌های اجتماعی است که آموزش مهارت‌­ها به دانش‌آموزان یکی از وظایف متولیان تعلیم و تربیت و مدرسه کانون آموزش و مهارت­‌های زندگی است.

وی با بیان اینکه توان و همت خود را برای گسترش برنامه‌­های فوق‌برنامه و اوقات‌فراغت به کار می گیریم، اضافه کرد: مدیران و متولیان امور تلاش کنند در کنار درس، مهارت­‌های زندگی را به دانش آموزان بیاموزند.

محمودی ابراز داشت: ۳۹۳ نفر از دانش‌آموزان برتر منطقه‌ای و استانی در رشته‌های تربیت بدنی، پرورشی و فرهنگی هنری، آموزشی و فعالیت­‌های قرآنی مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

دبیر شورای آموزش و پرورش گفت: بر این باوریم که کلاس‌­های کنکور از تابستان امسال در منطقه تشکیل شود تا دانش آموزان نتیجه لازم را کسب کنند و با احساس آرامش به استقبال آزمون کنکور بروند.

وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش برای رشد و موفقیت دانش آموزان تلاش می‌کند اما انتظار داریم همه مردم و مسؤولان در کنار دستگاه تعلیم و تربیت قرار گیرند تا جامعه به توسعه همه‌جانبه برسد.

در این همایش که تعدادی از مسؤولان، فرهنگیان، دانش آموزان و اولیاء نیز حضور داشتند پس از اجرای چند برنامه فرهنگی با تقدیم لوح و هدیه از ۳۹۳ نفر از دانش آموزان برتر منطقه بردخون تقدیر شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما