کدخبر : 162710
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲
فاقددیدگاه
پرینت

درخشش هرمزگان در یک جشنواره ملی / پنج عنوان برتر جشنواره قلم به هرمزگان رسید

جنوب پرس: رییس اداره مشارکت‌های مردمی و مدارس غیردولتی آموزش و پرورش هرمزگان از درخشش هرمزگان در جشنواره قلم خبر داد و گفت: پنج عنوان برتر این جشنواره به هرمزگان رسید.

درخشش هرمزگان در یک جشنواره ملی / پنج عنوان برتر جشنواره قلم به هرمزگان رسید

به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس، رامش فرزام عصر امروز در مراسم اختتامیه مرحله کشوری جشنواره قلم در مشهد که با حضور معاون وزیر و رییس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی برگزار شد، اظهار داشت: اداره آموزش از راه دور آموزش و پرورش هرمزگان با حضور موثر خود در این جشنواره در بخش‌های مختلف صاحب عنوان شد و توانست در مجموع  به عنوان پنج استان برتر کشور در این جشنواره بدرخشد.

وی در ادامه با اشاره به نتایج نهایی این جشنواره افزود: علی رحیمی دانش‌آموز راه دور استان هرمزگان با دو اثر در بخش کارآفرینی، اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش هرمزگان در بخش خبر، مدیرکل آموزش و پرورش استان به عنوان رییس ستاد فعال جشنواره و استان هرمزگان به عنوان پنج استان برتر جشنواره از سوی هیات داوران انتخاب و لوح تقدیر و تندیس جشنواره را از آن خود کردند.

رییس اداره مشارکت‌های مردمی و مدارس غیردولتی آموزش و پرورش هرمزگان یادآور شد: در این دوره از جشنواره در بخش کتاب ۴۵ اثر، بخش خبرنگاران ۳۰ اثر، بخش طرح‌نگار ۸۰ اثر و در بخش دانش‌آموزی ۳۰ اثر به دبیرخانه استانی جشنواره رسید و در مرحله نهایی داوری ۱۸۵ اثر را داشتیم.

فرزام، شاخص‌های داوری جشنواره  جدید و نو بودن طرح و ایده کسب و کار ارائه شده، مبتنی بر پژوهش و یافته‌های علمی، کاربردی بودن و قابلیت اجرا داشتن، استفاده از فناوری نوین و انطباق با نیازهای بومی محلی اعلام کرد.

وی همچنین اضافه کرد: این دوره از جشنواره شامل بخش‌های دانش‌آموزی، معلمین، طرح‌نگار و خبرنگاران بود که با محورهای حمایت از کالای ایرانی، تقویت و توسعه کار آفرینی با بهره‌گیری فناوری نوین و کسب و کار نوین برگزار شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما