کدخبر : 162700
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت

تیم ملی بسکتبال در سه تورنمنت بین‌المللی شرکت می‌کند

جنوب پرس: رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: سه تورنمنت بین‌المللی برای آمادگی تیم ملی در نظر گرفته شده است.

تیم ملی بسکتبال در سه تورنمنت بین‌المللی  شرکت می‌کند

به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، رامین احمدی‌طباطبایی در نشست  مجمع عمومی و سالیانه هیأت بسکتبال استان بوشهر  اظهار داشت: داشتن حداقل یک تیم لیگ برتری از استان بوشهر از عوامل ضروری پیشرفت و رونق بسکتبال بوشهر است.

رئیس فدراسیون بسکتبال افزود: در دو بخش بانوان و آقایان بازیکنان و مربیان با استعداد زیادی در این استان وجود دارد و در آینده‌ای نزدیک آنها را در تیم‌های ملی خواهید دید.

وی به مسابقات پیش‌ روی فدراسیون بسکتبال اشاره کرد و افزود: تیم ملی کشور در خردادماه سال جاری در مسابقات کاپ آسیا در بسکتبال سه نفره آقایان، و همچنین مسابقات جام جهانی بسکتبال سه نفره بانوان در کشور هلند و مسابقات جام جهانی چین حضور خواهد یافت و سه تورنمنت بین‌المللی برای آمادگی این تیم در نظر گرفته شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز بیان داشت: رشته بسکتبال پس از رشته فوتبال یکی از رشته‌های پرطرفدار این استان است که در زمینه همگانی و قهرمانی فعالیت‌های خوبی در آن انجام شده است.

احمد بهروزیان‌فرد با اشاره به اینکه  چهار ملی‌پوش از استان بوشهر در بسکتبال سه‌نفره و بسکتبال نوجوانان حضور دارند، عنوان کرد:هم اکنون دو سالن اختصاصی در شهر بوشهر برای گسترش این رشته با امکانات مناسب در اختیار این ورزشکاران قرار گرفته شده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما