کدخبر : 162516
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

ادامه مسیر یک‌طرفه برجام توسط ایران قبول محدودیت‌های بعدی است

جنوب پرس: امام جمعه پارسیان گفت: ادامه مسیر یک‌طرفه برجام توسط ایران قبول محدودیت‌های بعدی است و ادامه حضور در برجام ذلت‌آور، ذلت مضاعف برای کشوری همچون ایران اسلامی است.

ادامه مسیر یک‌طرفه برجام توسط ایران قبول محدودیت‌های بعدی است

به گزارش جنوب پرس ، از پارسیان، حجت‌الاسلام هادی میرزایی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته شهرستان با اشاره به دیدار هزاران نفر از کارگران صنایع مختلف کشور با مقام معظم رهبری اظهار داشت: هدف آمریکا از اقدام محدودیت‌های جدید نفتی، بیشتر جنبه تبلیغاتی و رسانه‌ای علیه ایران در عرصه بین‌المللی دارد.

وی افزود: آمریکا از طرفی سپاه را تروریست می‌خواند و روزی دیگر محدودیت فروش نفت ایجاد می‌کند به جهت این که ایران را کانون توجه رسانه‌های عمومی قرار دهد و به خیال باطل خود نظام اسلامی را وادار به پذیرش شرط‌های مضحک کنند.

امام جمعه شهرستان پارسیان، با توجه به انجام نشدن تعهدات برجامی گفت: این که اروپا نه تنها پای تعهد برجامی نایستاد بلکه با تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران هم همراهی کرد و در رابطه با اقدام اخیر آمریکا به اظهار تاسف بسنده کرد، چهره اروپا را هم مانند آمریکا افشا کرد و نشان داد اروپا هم قابل اعتماد نیست و کسانی که کشور را معطل اقتصاد برجامی کردند باید پاسخگو باشند.

حجت‌الاسلام میرزایی ادامه داد: ادامه مسیر یک‌طرفه برجام توسط ایران قبول محدودیت‌های بعدی است. ادامه حضور در برجام ذلت‌آور، ذلت مضاعف برای کشوری همچون ایران اسلامی  است.

وی با اشاره به دهم اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس گفت: خلیج فارس در طول تاریخ مدون خود از اهمیت ویژه‌ای در سیاست‌های بین‌المللی و منطقه‌ای برخوردار بوده است.

خطیب جمعه پارسیان به اهمیت فوق‌العاده تنگه هرمز در خلیج فارس گفت: ایران با اشرافیت بر تنگه هرمز این توانایی را دارد تا در صورت اشتباه راهبردی دشمن، بازارهای جهانی نفت را در سوگ فرو ببرد.

میرزایی با اشاره به اقدام سخیف یهودی‌تباران آل سعود عربستانی در کشتار شیعیان مظلوم ضمن محکومیت آن ابراز داشت: سکوت جهان اسلام جایز نیست و دستگاه دیپلماسی کشور اعتراض ملت بزرگ ایران را به مجامع بین‌المللی انعکاس دهد.

وی خاطر نشان کرد: خون به ناحق ریخته مظلومان  آرمان آل سعود را مانند اربابان کثیفش بر باد خواهد داد.

امام جمعه پارسیان با اشاره به دو مناسبت روز کارگر و روز معلم و تجلیل از خدمات این دو قشر تاثیرگذار در جامعه گفت: حیات یک ملت هم به کار و کارگری و هم به تلاش در تربیت نیروی انسانی کارآمد در راستای گام دوم انقلاب است.

میرزایی ضمن تشکر از زحمات فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، انتصاب فرمانده جدید ،سردار سلامی  را تبریک و گفت: گام بلند سپاه به سوی تکامل، با انتصاب فرماندهی شجاع که سخنان راهبردی‌اش لرزه بر تن دشمنان انقلاب می‌اندازد انجام شد.

وی از برگزاری اولین مراسم تجمیع جشن و احیا نیمه شعبان با حضور شیعه و اهل سنت در جوار شهدای گمنام تشکر و قدردانی کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما