کدخبر : 162514
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰
فاقددیدگاه
پرینت

دومین همایش دوچرخه‌سواری همگانی در دهدشت برگزار شد

جنوب پرس: به همت هیئت دوچرخه‌سواری کهگیلویه دومین همایش این ورزش مفرح در دهدشت برگزار شد.

دومین همایش دوچرخه‌سواری همگانی در دهدشت برگزار شد

به گزارش جنوب پرس ، از کهگیلویه، دومین همایش دوچرخه‌سواری همگانی به همت هیئت دوچرخه‌سواری شهرستان عصر امروز در دهدشت برگزار شد.

این همایش در رده‌های مختلف سنی و در دو بخش خانم‌ها و آقایان برگزار و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

شرکت‌کنندگان مسیر ابتدای کمربندی تا تقاطع جاده سوق را به صورت رفت  برگشت و بدون رقابت رکاب زدند.

حضور بانوان علاقمند به ورزش دوچرخه‌سواری قابل توجه بود و بخش زیادی از جوایز اهدایی را به خود اختصاص دادند.

تعدادی از مدیران از جمله حسینی رئیس دامپزشکی، پورصمد رئیس دانشگاه علمی، کاربردی، پارسایی مدیرعامل باشگاه هندبال از رکاب‌زنان همایش بودند.

سید حسین گنجی‌پور فرهنگ‌سازی ورزش دوچرخه‌سواری را از اهداف برگزاری همایش عنوان و تصریح کرد: تلاش داریم زیرساخت‌های لازم برای توسعه  دوچرخه‌سواری در شهرستان مهیا شود.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری کهگیلویه گفت: در فاصله زمانی نسبتا کوتاهی موفق شدیم دومین همایش دوچرخه‌سواری را برگزار کنیم.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری کهگیلویه با اشاره به برنامه‌های این هیئت گفت: چنین همایش‌هایی با هدف معرفی هیئت دوچرخه‌سواری است و در آینده با برنامه‌های تخصصی کار هیئت ادامه خواهد یافت.

وی افزود: دهدشت را به محلات ۱۰ گانه تقسیم‌بندی و مسابقات محلات را برگزار می‌کنیم و در یک روستا همایش دوچرخه‌سواری برگزار می‌شود.

گنجی‌پور با بیان اینکه این برنامه‌ها با هدف استعدادیابی در این ورزش اجرا می‌شود گفت: طی دراز مدت کاس‌های داوری و آموزش در دستور کار قرار می‌گیرد تا به مرحله‌ای برسیم که میزبانی تورهای دوچرخه‌سواری را داشته باشیم.

وی از راه‌اندازی پیست دوچرخه‌سواری تا پایان مهر ماه در دهدشت خبر داد و افزود: از دبیر هیئت دوچرخه‌سواری به خاطر پیگیری همایش‌ها و نیز سایر اعضای هیئت قدردانی می‌کنم.

همچنین حمید پرندوار دبیر هیئت دوچرخه‌سواری از عدم همکاری فرمانداری شهرستان در برگزاری همایش انتقاد کرد و افزود: در حالی که ادارات با تقبل بخشی از جوایز به هر چه بهتر برگزار شدن همایش کمک کردند مجموعه فرمانداری حاضر به هیچ نوع همکاری نشدند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما