کدخبر : 162399
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
فاقددیدگاه
پرینت

سرپرست شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر مشخص شد

جنوب پرس: با ابلاغ حکمی از سوی مهندس حاج رسولی‌ها، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران، حسین باشی‌زادگان به عنوان سرپرست شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر مشخص شد.

سرپرست شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر مشخص شد

به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر به نقل از روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر، در قسمتی از این حکم آمده است: ” توجه و اهتمام به پیشبرد برنامه‌ها و اهداف بخش آب و خدمت‌رسانی به مردم شریف آن منطقه با همکاری مجموعه مدیران و کارکنان شرکت و تعامل با دستگاه‌های اجرایی استان در چارچوب فرآیند اساس‌نامه مورد انتظار خواهد بود. ”

از سوابق مدیریتی باشی‌زادگان می‌توان به مدیریت اداره حقوقی شرکت آب منطقه‌ای بوشهر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهر، معاونت برنامه‌ریزی شرکت آب منطقه‌ای بوشهر و دو دوره به عنوان معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و معاونت حفاظت بهره‌برداری شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر اشاره کرد.

وی از بدو تأسیس شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر تاکنون به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره مشغول به فعالیت بوده و همچنین سابقه مدیرکلی اداره کل کار و امور اجتماعی استان را نیز در کارنامه خود دارد.

به گزارش جنوب پرس ، با اتمام حکم مسؤولیت مدیرعاملی مهندس شاهپور رجایی، وی به عنوان مدیرکل دفتر نظام‌های بهره‌برداری و حفاظت آب و آبفای وزارت نیرو منصوب گردید.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما