کدخبر : 162379
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت

حضور ۳کتاب نمایشنامه حوزه هنری استان در نمایشگاه کتاب تهران

یاسوج- رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه کتاب نمایشنامه از تولیدات حوزه هنری این استان در سی دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در معرض دید علاقه مندان قرار می‌گیرد.
حضور ۳کتاب نمایشنامه حوزه هنری استان در نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش جنوب پرس ، شریف اسلامی با اشاره به جزئیات خبر، افزود: این آثار شامل نمایشنامه‌های (چند خواب از زندگی بارانی)، (پاییز نگفته بود) و (کوچه مختار بود و ساسان بود و سیمین) به نویسندگی رضا گشتاسب و از تولیدات حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد است.

اسلامی با اشاره به موضوع این آثار، ابراز داشت: موضوع این نمایشنامه‌ها در حوزه دفاع مقدس بوده و در سال ۹۷ توسط انتشارات نودا به چاپ رسیده‌اند و نگاهی متفاوت به جنگ از منظر آدم‌های کمتر دیده شده در این آثار برجسته است.

اسلامی تصریح کرد: همچنین نمایشنامه دیگر از این هنرمند حوزه هنری استان با عنوان (مأموریت جدی آقای چرچیل) که به روایت شهر گمشده ای می‌پردازد نیز در سی دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد.

بنابراین گزارش، سی دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار (خواندن توانستن است) صبح روز سه شنبه ۳ اردیبهشت با حضور مسئولین بلندپایه کشوری افتتاح شد و تا ۱۴ اردیبهشت در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران ادامه دارد.

بیش از ۳۰ کشور دنیا در این نمایشگاه حضور دارند و کشور چین به عنوان بخش ویژه بین الملل در نمایشگاه کتاب تهران حضوری فعال خواهد داشت.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما