کدخبر : 162369
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
فاقددیدگاه
پرینت

تیم پارس جم با این هواداران پرشور نباید مشکلات مالی داشته باشد

بوشهر - نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم پارس جم با این هواداران پرشور نباید مشکلات مالی داشته باشد.
تیم پارس جم با این هواداران پرشور نباید مشکلات مالی داشته باشد

به گزارش جنوب پرس ، سکینه الماسی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با تاکید بر لزوم حمایت ویژه از تیم پارس جنوبی جم اظهار داشت: همه مسئولان باید حمایت لازم را از تیم پارس جنوبی جم داشته باشند و مشکلات این تیم حل شود.

وی با بیان اینکه تیم پارس جم خط قرمز مردم است افزود: حضور این تیم لیگ برتری در دل صنایع نفت و گاز، یکی از دل‌خوشی‌های بزرگ جنوب کشور است که جوانان بی‌شماری را به فرداهای بهتر در عرصه ورزش قهرمانی امیدوار ساخته است.

الماسی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های مدیرعامل منطقه پارس برای تأمین مالی تیم پارس جنوبی جم، بیان کرد: حفظ این دل‌خوشی، خط قرمز مردم و هواداران این تیم محبوب جنوب است.

نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: انتظار دارم همه مسئولان در وزارت نفت و سایر دستگاه‌های اجرایی برای تداوم بقای آن در سطح اول فوتبال کشور بکوشند.

وی تاکید کرد: اگر وجود و بقای تیم‌هایی چون پرسپولیس و استقلال برای بسط امید و نشاط در جامعه ضروری است بدون تردید حضور تیمی مثل پارس جنوبی جم با هواداران پرشور در بزرگترین صنعت گاز و پتروشیمی کشور در کنار مصائب مختلف صنعت بسیار ضروری‌تر است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما