کدخبر : 162274
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

امنیت پایدار و اقتدار اطلاعاتی از پشتوانه مردمی حاصل می‌شود

جنوب پرس: بندرعباس - عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: اقتدار اطلاعاتی و چتر امنیتی موجود در کشورمان حاصل پشتوانه مردمی است که همیشه به مردم متکی بوده و به توفیقات فراوانی رسیده است.
امنیت پایدار و اقتدار اطلاعاتی از پشتوانه مردمی حاصل می‌شود

به گزارش جنوب پرس ، محمد آشوری با تبریک نیمه شعبان و گرامیداشت هفته سربازان گمنام و همچنین ۲ اردیبهشت روز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: امنیت ریل اصلی توسعه منطقه‌ای و ملی است و بدون امنیت فراگیر در یک جامعه، نمی‌توان به انجام تحولات بزرگ و اقدامات فراگیر امیدوار بود.

وی افزود: گذر دادن کشور از ناامنی، ترور، جنگ و تحریم اقتصادی و غلبه مستمر بر توطئه‌ها، جز با وجود یک ساختار اطلاعاتی، امنیتی و نظامی منسجم، معتقد و متکی بر مردم میسر نبوده و نیست و تلاش بی‌نظیری برای حفظ امنیت موجود در کشورمان توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و قوای مسلح کشورمان در جریان است.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان خاطرنشان کرد: عمق نفوذ راهبردی ایران در تحولات منطقه‌ای و اثرگذاری آن بر رخدادهای جهانی حاصل یک ساختار امنیتی منسجم در کشورمان است که توانسته بر ناامنی‌ها و توطئه‌های کلان غلبه کرده و تحلیل مناسبی از شرایط پیرامونی خویش داشته باشد.

آشوری گفت: صیانت از امنیت کنونی در کشورمان و حفظ ثبات موجود که با سرمایه و مشارکت مردم پدید آمده، با انسجام ملی و هوشمندی و تبعیت از ولایت قابل تداوم است و اتکای وزارت اطلاعات و سپاه و ارتش به مردم بوده که توانسته یک عمق راهبردی را بوجود آورد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما