کدخبر : 162158
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶
فاقددیدگاه
پرینت

ستاد نماز جمعه بردخون رتبه اول کشور را کسب کرد

جنوب پرس: رئیس ستاد نماز جمعه بردخون گفت: ستاد نماز جمعه بخش بردخون رتبه اول کشور را کسب کرد.

ستاد نماز جمعه بردخون رتبه اول کشور را کسب کرد

حسین محمدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری  جنوب پرس ، در شهرستان دیر اظهار داشت: نمازجمعه حرکتی جمعی، وحدت‌آفرین و نمادی روشن از انسجام، اتحاد و وحدت است که همدلی را به نمایش می‌گذارد و موجب تقویت باورهای دینی و اعتقادی می‌شود.

رئیس ستاد نماز جمعه بردخون افزود: هر نماز جمعه یک انقلاب و راهپیمایی بزرگ برای تعظیم شعائر دینی و اثرگذاری بیشتر در جامعه است و اگر به این معنا معتقد باشیم و بر مبنای آن برنامه‌ریزی کنیم، شاهد اتفاقات مطلوبی خواهیم بود.

وی بیان کرد: تربیون نمازجمعه سنگری مستحکم و دشمن‌شکن است و هرچه در آن گفته می‌شود به مردم امید، معنویت و آمادگی در مقابل دشمنان اسلام می‌دهد و برای دشمنان ناامیدی و شکست به همراه دارد.

محمدی با بیان اینکه تریبون نماز جمعه متعلق به همه اقشار مردم است، ابراز داشت: جایگاه نماز جمعه، جایگاه تحلیل و بیان مطالب به مردم و روشنگری است و مسیر این حرکت طبق سیره رهبری معظم انقلاب تعیین می‌شود.

رئیس ستاد نماز جمعه بردخون ادامه داد: ستاد نمازجمعه بردخون از ابتدای فعالیت با برنامه‌ریزی و تعیین اولویت‌ها برای گسترش فرهنگ نماز و حضور و مشارکت مردم در نماز جمعه تلاش کرده است.

وی گفت: در کشور هزار نمازجمعه و در استان بوشهر ۲۴ نمازجمعه و ستاد نمازجمعه فعالیت دارند که الحمدالله ستاد نمازجمعه بخش بردخون بر اساس ارزیابی صورت گرفته از سه ماهه پایانی سال ۹۷ تاکنون در زمینه عملکردی و فعالیت، رتبه اول استان و کشور را کسب نموده است و این افتخاری برای مردم ولایی و مؤمن بخش بردخون است.

محمدی با اشاره به اینکه ارزیابی توسط شورای سیاستگذاری صورت گرفته، افزود: ستاد نمازجمعه بردخون در سال ۱۳۹۲ نیز مقام برتر کشوری را کسب کرده بود که تکرار این افتخار نشان دهنده فعالیت مؤثر آن است.

وی از تلاش‌ها و فعالیت‌های امام‌جمعه بردخون تقدیر کرد و یادآور شد: حجت‌الاسلام رکنی حسینی از ابتدای مسؤولیت همواره دغدغه مردم و خواسته‌ها و مشکلات منطقه را داشته و برای رفع آن، همواره پیگیری و فعالیت نموده است.

رئیس ستاد نمازجمعه بردخون از همه مردم، گروه‌ها، مسؤولان، اقشار مختلف، نخبگان و دلسوزان خواست با ارائه پیشنهادات و ایده‌ها تریبون نمازجمعه بردخون را یاری دهند تا بیش از گذشته شاهد پویایی و پیشرفت سنگر نمازجمعه و مشارکت و حضور یکپارچه در برگزاری نمازجمعه بردخون باشیم.

به گزارش جنوب پرس ، اولین نماز جمعه بردخون ۲۲ آبان سال ۱۳۸۸ به امامت حجت‌الاسلام سیدحسین رکنی حسینی در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما