کدخبر : 161894
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

بهره‌برداری از ۷۸ طرح اشتغالزا در آستانه هفته جوان

جنوب پرس: 78 طرح حمایتی اشتغازایی جوانان از محل تفاهم‌نامه صندوق کارآفرینی امید و اداره‌ کل ورزش و جوانان استان با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر ورزش و جوانان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
13971218000831_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، در آستانه هفته جوان، ۷۸ طرح حمایتی اشتغازایی جوانان از محل تفاهم‌نامه صندوق کارآفرینی امید و اداره‌کل ورزش و جوانان استان با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر ورزش و جوانان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در این مراسم اظهار داشت: این ۷۸ طرح حمایتی اشتغازایی جوانان که با اعتبار ۶ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است ۱۵۰ شغل ایجاد می‌کند.

حیدرعلی کامیاب با بیان اینکه برای بهره‌برداری از سایر پروژه‌های کارآفرینی در حوزه جوانان آمادگی داریم، ادامه داد: یکی از پروژه‌های شاخص در حوزه کشت سلولی توسط جوانان در دانشکده علوم پزشکی شیراز است و ۱۰۹ طرح کارآفرینی دیگر نیز در دست بهره‌برداری است که نیازمند اعتباری به مبلغ ۱۱ میلیارد تومان است که با اختصاص آن تا پایان امسال شاهد فراهم شدن فرصت اشتغال بیشتری در حوزه جوانان خواهیم شد.

براساس گزارش فارس وی افزود: اولویت اختصاص تسهیلات کارآفرینی به طرح‌هایی خواهد بود که در طولانی مدت کارآفرینان با مشکل مشتری مواجه نشوند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما