کدخبر : 161883
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳
فاقددیدگاه
پرینت

جزیره فارور هرمزگان به بزرگترین جزیره سیاحتی و‌ گردشگری تبدیل می‌شود

جنوب پرس: مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری ایرانیان خارج از کشور گفت: جزیره فارور را که خالی از سکنه بوده، به بزرگترین جزیره سیاحتی و‌ گردشگری با ۸ هتل و باند فرودگاه تبدیل می‌کنیم.

جزیره فارور هرمزگان به بزرگترین جزیره سیاحتی و‌ گردشگری تبدیل می‌شود

به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس، سوزنچی  امروز در همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان که با حضور مسؤولان کشوری و استانی، سفرای کشورهای خارجی و سفرای جمهوری اسلامی در خارج از کشور در حال برگزاری است، اظهار داشت: ما ایرانیان خارج از کشور دلمان برای این مملکت می‌سوزد؛ ما ۱۲ پروژه زیربنایی ملی کشور را مدیریت می‌کنیم.

وی افزود: صندوق سرمایه‌گذاری ایرانیان خارج از کشور آماده است در استان هرمزگان به عنوان استانی بکر، سرمایه‌گذاری کند.

مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری ایرانیان خارج از کشور گفت: اولین کاری که برای این استان خواهیم کرد این است که از بندر پل تا جزیره قشم و هنگام، تله‌کابین خواهیم زد و جزیره فارور را که خالی از سکنه بوده، به بزرگترین جزیره سیاحتی و‌ گردشگری با ۸ هتل و باند فرودگاه تبدیل می‌کنیم.

سوزنچی ادامه داد: بیایید با هم همدلی کرده و برای مملکت‌مان کار کنیم.

وی بیان کرد: کشور ایران اسلامی ۱۲ هزار سال سابقه تاریخ و تمدن دارد و مملکت‌مان را قطعا می‌سازیم.

مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری ایرانیان خارج از کشور اظهار داشت: این صندوق آماده هر نوع همکاری برای آبادانی و سرافرازی مملکت است.

گفتنی است، این همایش دو روزه در تالار شهید آوینی بندرعباس و هتل هرمز و با حضور رییس کل سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران، معاون وزیر و مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه، رییس سازمان جهانی آتیک و استاندار و مسؤولین استانی در حال برگزاری است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما