کدخبر : 161876
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

فرماندار تنگستان: وضعیت تأمین آب در دلوار بحرانی است/ مردم هفته‌ای فقط دو ساعت آب دارند

جنوب پرس: فرماندار تنگستان گفت: روستاهای بخش ساحلی دلوار وضعیت بحرانی برای تامین آب دارند و اهالی این منطقه فقط هفته‌ای دو ساعت آب دارند.

فرماندار تنگستان: وضعیت تأمین آب در دلوار بحرانی است/ مردم هفته‌ای فقط دو ساعت آب دارند

به گزارش جنوب پرس ، از شهرستان تنگستان، مخاطبان خبرگزاری فارس سوژه‌ای تحت عنوان «لب‌های تشنه روستاهای دلوار دیگر طاقت ندارند» را در سامانه «فارس من» به ثبت رسانده‌اند و از مشکلات کم‌آبی در روستاهای بخش دلوار انتقاد کرده‌اند و خواهان رفع مشکلات به وجود آمده هستند.

عبدالحسن رفیعی‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه روستاهای بخش ساحلی دلوار با بحران کم‌آبی روبرو هستند اظهار داشت: روستاهای بخش ساحلی دلوار وضعیت بحرانی برای تامین آب دارند و به همین منظور روز گذشته مدیرعامل آبفار استان بوشهر نیز برای بررسی و رسیدگی ویژه به موضوع وارد دلوار شد.

فرماندار تنگستان با بیان اینکه تمام تلاش مجموعه شهرستان رفع مشکلات به وجود آمده در حوزه آب است بیان کرد: روستاهای جنوبی بخش دلوار در هفته دو ساعت آب آشامیدنی دارند و این مشکل هر چه سریع‌تر باید رفع شود.

وی با بیان اینکه اگر سال گذشته مشکلات ارزی کشور پیش نیامده بود، احداث آب شیرین‌کن را آغاز کرده و امسال به اتمام رسانده بودیم افزود: بالاترین میزان تخصیص اعتبارات سال گذشته در تنگستان در حوزه آب بوده است و دولت در تلاش است تا مشکلات آب این شهرستان را حل کند.

رفیعی پور ابراز کرد: در حال حاضر تمام تلاش مجموعه شهرستان رفع مشکلات حوزه آب است و آب رسانی به مردم بخش ساحلی دلوار از طریق تانکرهای آب رسانی انجام می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما