کدخبر : 161828
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
فاقددیدگاه
پرینت

تشکیل قرارگاه رصد و آنالیز وضعیت سیلاب / امدادرسانی ۵ هزار بسیجی در خوزستان

جنوب پرس: معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان گفت: پس از حضور فرمانده کل سپاه پاسداران قرارگاهی به‌منظور رصد و آنالیز وضعیت روزانه در خوزستان تشکیل شد و هر شب تشکیل جلسه می‌دهد.
13980125000784_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، سرهنگ پاسدار میرعبدالرضا حاجتی معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: بیش از ۵ هزار بسیجی در سرتاسر استان خوزستان در حال کمک‌رسانی در تمام زمینه‌ها هستند و در روزهای گذشته در یک شب با کمک نیروهای مساجد، طلاب و جهادی یک سیل‌بند طویل در اهواز ساخته شد.

وی افزود: بیش از ۲۰۰ شناور، تیم‌های غواصی، لندیگراف، هاورگراف و قایق‌های جیمینی نیروی دریایی سپاه پاسداران در خوزستان مشغول به کار هستند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان با اشاره به همکاری سپاه و ارتش در کنارهم، عنوان کرد: ۱۰ شهر خوزستان درگیر سیلاب هستند و پس از حضور فرمانده کل سپاه پاسداران قرارگاهی به‌منظور رصد و آنالیز وضعیت روزانه در خوزستان تشکیل شد و هر شب تشکیل جلسه می‌دهد.

وی گفت: سپاه ۸ استان کشور به‌عنوان معین برای ۸ شهرستان تعیین شدند که نمونه بارز آن‌ها کمک‌های سپاه استان کرمان در حفظ و نگهداری حمیدیه بود.

حاجتی گفت: دشمنانی که شایعاتی را در فضای مجازی منتشر می‌کنند به خوبی خوزستان و پیوند دیرینه عرب‌های خوزستان با ولایت را نمی‌شناسند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما