کدخبر : 161786
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
فاقددیدگاه
پرینت

استاندار بوشهر : مرغداری‌های بوشهر نیاز بازار را تأمین کنند

جنوب پرس: استاندار بوشهر گفت: با توجه به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم اقلام پرمصرف مردم شامل گوشت قرمز، مرغ، برنج، شکر، روغن و دیگر کالاهای موردنیاز مردم تأمین و برای توزیع ذخیره‌سازی شود.

استاندار بوشهر : مرغداری‌های بوشهر نیاز بازار را تأمین کنند

به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، عبدالکریم گراوند شامگاه شنبه در نشست کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر اظهار داشت: بر اساس مصوبه دولت، ۲۵ قلم کالا در فهرست کالاهای مشمول دریافت ارز ۴۲هزار ریالی قرار گرفته که در این زمینه پیگیری برای دریافت سهمیه استان ضرورت دارد.

استاندار بوشهر بیان کرد: تأمین کالاهای اساسی موردنیاز مردم در ماه مبارک رمضان از طریق تعاونی‌های کارکنان و نمایشگاه ویژه این ماه باید موردتوجه جدی قرار گیرد. نمایشگاه ماه مبارک رمضان باهدف عرضه کالاها و اقلام اساسی پرمصرف و موردنیاز با همکاری اصناف باید دایر شود.

وی افزود: برای برخی کالاها از جمله لاستیک خودروهای سنگین و کالاهای موردنیاز مردم در بازار که در سازمان اموال تملیکی نگهداری می‌شود باید در زمینه توزیع آن با قیمت مصوب تصمیم‌گیری شود.

مرغداری‌های بوشهر نیاز بازار را تأمین کنند

استاندار بوشهر ابراز کرد: مرغداری‌های دریافت‌کننده نهاده‌های دامی باید گوشت مرغ مورد تعهد را با قیمت دولتی برای عرضه در بازار این استان تأمین کنند.

وی افزود: در این زمینه باهدف کنترل قیمت مرغ در بازار و تحویل با قیمت تعیین‌شده باید مرغداری‌های متخلف بر اساس قانون تعیین تکلیف شود. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و ازجمله اختصاص ۱۴میلیارد دلار برای تأمین کالاهای اساسی پیش‌بینی‌شده وضعیت قیمت کالاها دارای ثبات شود.

قیمت گوجه‌فرنگی در استان بوشهر باید از وضعیت مناسب و مطلوب‌تری برخوردار باشد

گراوند در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: بوشهر یکی از تولیدکنندگان گوجه‌فرنگی است از این‌ رو قیمت این محصول در استان باید نسبت به دیگر نقاط کشور از وضعیت مناسب و مطلوب‌تری برخوردار باشد.

استاندار بوشهر با اشاره به آغاز برداشت گندم و خرید این محصول از کشاورزان گفت: در خرید گندم از کشاورزان باید پرداختی‌ها به‌موقع صورت گیرد تا زمینه رضایت‌مندی و حل مشکلات آنان فراهم شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما