کدخبر : 161767
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت
مظفری مشاور مدیرعامل بانک کشاورزی درامور ایثارگران و قائم مقام و دبیر کمیسیون دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در امورایثارگران:

همه ایرانیان سپاهی هستند/ ایثار جانبازان انقلاب اسلامی را بیمه کرد/ اقدامات ارزشمند بانک کشاورزی به حوزه ایثارگران با تدابیر خدارحمی مدیرعامل این بانک

جنوب پرس: مشاور مدیرعامل بانک کشاورزی در امور ایثارگران و قائم مقام و دبیر کمیسیون دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در امورایثارگران گفت: ملتی که شهادت را سعادت و شهید را سعید می داند در برابر تهدیدات دشمنان هیچ ترسی ندارد.
IMG-20190409-WA0002

به گزارش جنوب پرس ، امیرعباس مظفری پس از تبریک میلاد باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار ،حضرت ابوالفضل العباس (ع )و روز جانباز ، ولادت امام زین العابدین (ع) و میلاد حضرت مهدی (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ترامپ یک احمق است همه تروریست ها توسط آمریکا و اسرائیل و عربستان پرورش داده شده اند و داعش، منافقین نمونه هایی از تروریست هایی هستند که توسط آمریکا دست به جنایت می زنند.
وی بیان داشت: ما هشت سال جنگیدیم و نگذاشتیم یک وجب از خاک پاک ایران در اشغال دشمن بماند چه کسانی در جبهه بودند همین سپاهی ها، ارتشی ها، بسیجی ها و همه مردم ایران که امنیت کنونی ما مرهون رشادت های سپاه و ارتش و سربازان گمنام امام زمان است و اگر فرمانده کل قوا فرمان بدهند دوباره لباس رزم می پوشیم چون همه مردم ایران سپاهی هستند.
مشاور مدیرعامل بانک کشاورزی در امور ایثارگران خاطرنشان کرد: با هموطنان عزیزم که براثر سیل خسارت به آنها وارد شد ابراز همدردی می کنیم و به همکارانم در بانک کشاورزی افتخار می کنم که در کمک به سیل زدگان کمک های خوبی انجام دادند.
قائم مقام و دبیر کمیسیون دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در امورایثارگران در مورد اینکه بانک کشاورزی در چهار سال گذشته بعنوان بانک برتر خدمات رسانی به ایثارگران معرفی شده است، بیان داشت: از اعضاء هیات مدیره خصوصا جناب آقای خدارحمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این بانک تشکر می کنم که به یادگاران هشت سال دفاع مقدس توجه خاصی دارند و از همه مدیرانی که مارا یاری کردند نیز تشکر می کنم.
مظفری با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران در همه جا قوت قلب مردم ایران هستند .گفت: ایثار جانبازان، انقلاب اسلامی را بیمه کرد و باعث اقتدار و عظمت ایران در جهان شد.
وی خاطرنشان کرد: همه ما مدیون جانبازان و ایثارگران هستیم و وظیفه خود می‌دانیم قدردان ایثار این عزیزان باشیم که برای آسایش و امنیت ما، سلامتی و بخشی از هستی خود را تقدیم کردند.
وی تأکید کرد: دستاوردها و پیشرفت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همگی مرهون ایثار و فداکاری‌های ایثارگران و خانواده‌های آنان است.
قائم مقام و دبیر کمیسیون دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در امورایثارگران اظهار داشت: ادامه راه شهدا و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و ولایت‌پذیری به عنوان یکی از اساسی‌ترین محورهای پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وی گفت: شهدا و ایثارگران سرمایه های عظیم کشور هستند و رسیدگی به مشکلات جانباران یکی از اولویت ها می باشد.
مظفری خاطرنشان کرد: ملتی که شهادت را سعادت و شهید را سعید می داند در برابر تهدیدات دشمنان هیچ ترسی ندارد.
وی بیان داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی با توسل به آموزه های دینی و اسلام ناب محمدی به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پرداخته است و باید این فرهنگ غنی را به عنوان سرمایه عظیم معنوی پاس بداریم و هر یک از ما می بایست نهایت تلاش خود را برای ایجاد رفاه و آرامش در زندگی جانبازان عزیز به کار بگیریم.
قائم مقام و دبیر کمیسیون دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در امورایثارگران افزود: امروز برای پیروزی بر دشمنان و عبور از بحران ها به همدلی و هم افزایی در سایه حمایت ها و همراهی های جانبازان و خانواده های معظم شهدا نیازمندیم و تلاش می کنیم بر اساس قانون مطالبات به حق ایثارگران عزیز بویژه در حوزه بانک کشاورزی که مورد تاکید جناب آقای خدارحمی مدیرعامل بانک و اعضای هیات مدیره بانک کشاورزی نیز می باشد، را پیگیری کنیم.
مشاور مدیرعامل بانک کشاورزی در امور ایثارگران با بیان اینکه برنامه های روز شهید، روز جانباز، روز آزادگان و سوم خرداد و هفته دفاع مقدس بی نظیر یا کم نظیر است، گفت: امور ایثارگران برای طول سال برنامه دارد و به مناسبت روز جانباز نیز برنامه های متعددی در سطح کشور از سوی بانک کشاورزی طی ابلاغی که به مدیریت ها و ادارات این بانک در استان ها نموده ایم، برگزار گردید، که مجددا از همه مدیران استان و روسای ادارات کمال تشکر و قدر دانی دارم .

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما