کدخبر : 161722
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
فاقددیدگاه
پرینت
رئیس پلیس فتای خوزستان:

۲۴ کاربر متخلف فضای مجازی مربوط به سیلاب خوزستان شناسایی شدند

جنوب پرس: رئیس پلیس فتای خوزستان گفت: ۲۴ نفر از کاربران فضای مجازی که با پخش اخبار منحرف و شایعات مربوط به سیل موجب تشویش اذهان عمومی شده بودند به مراجع قضایی معرفی شدند.
3091097

به گزارش جنوب پرس ، سرهنگ شاهین حسنوند اظهار کرد: با توجه به انتشار شایعات و خبرهای کذب در فضای مجازی که منجر به ناامن شدن جو روانی جامعه شده بود اقدام لازم در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با رصد و پایش شبکه‌های اجتماعی ۲۴ نفر از کاربرانی را که با پخش اخبار منحرف و شایعات مربوط به سیل موجب تشویش اذهان عمومی شده بودند را شناسایی و به مرجع قضائی معرفی کردند.

رئیس پلیس فتای خوزستان پیش از این نیز هشدار داده بود با کاربرانی که با انتشار و کپی کردن پیام‌های کذب در فضای مجازی در خصوص سیلاب خوزستان موجب تشویش اذهان عمومی و ایجاد رعب و وحشت در جامعه می‌شوند برخورد جدی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در روزهای گذشته همزمان با ورود سیلاب به برخی از مناطق خوزستان شایعاتی مبنی بر شکستگی سدهای استان، ورود سیل به مرکز شهر اهواز، قطع طولانی مدت برق و آب در استان، برکناری استاندار خوزستان به دلیل ضعف در مدیریت سیلاب در فضای مجازی منتشر شده بود که ذهن مردم را آشفته کرده بود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما