کدخبر : 161719
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
فاقددیدگاه
پرینت

آغاز عملیات اجرایی دو واحد آموزشی در شهرستان بندرخمیر

جنوب پرس: مدیرآموزش و پرورش شهرستان خمیر از آغاز عملیات اجرایی دو طرح آموزشی در شهر رویدر و روستای جیحون از توابع شهرستان خمیر خبر داد.

آغاز عملیات اجرایی دو واحد آموزشی در شهرستان بندرخمیر

محمد فولادی ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار جنوب پرس ، در بندرخمیر اظهار داشت: آموزشگاه متوسطه اول ۹ کلاسه زینبیه رویدر در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع و زیربنای ۱۵۰۰ متر مربع توسط خیریه مرحوم عایشه عباس اسماعیل و با تلاش و پیگیری محمد امین عبادی و علاءالدین عزیزی ازبانیان امورخیر، ساخته خواهد شد.

وی با بیان اینکه در مجموع حدود ۱۸۰ دانش آموز از این فضای بزرگ آموزشی بهره‌مند خواهند شد، ادامه داد: آموزشگاه زینبیه رویدر در شمار مدارس فرسوده و تخریبی استان است که بیش از ۳۰  سال قدمت دارد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خمیر همچنین گفت: دبستان سه کلاسه روستای جیحون  نیز با زیربنای ۱۵۰ متر مربع از محل اعتبارات اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان ساخته خواهد شد و ۷۵ دانش آموز از این فضای آموزشی نوساز استفاده خواهند کرد.

فولادی با بیان اینکه هم اکنون ۴۶ کلاس درس خیری، مشارکتی و دولتی با یک نمازخانه در شهرستان خمیر در حال احداث است اظهار امیدواری کرد: ۵۰ درصد این فضاها برای مهر امسال افتتاح و مورد استفاده دانش‌آموزان قرار بگیرد.

وی در پایان از همراهی خیرین نوع دوست و  مسوولان استان و شهرستان در این آیین و توجه ویژه به توسعه فضاهای آموزشی در منطقه قدردانی کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما