کدخبر : 161711
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
فاقددیدگاه
پرینت

تاکنون یک میلیارد برای مناطق سیل‌زده خوزستان جمع‌آوری شده‌است

جنوب پرس: معاون هماهنگ کننده سپاه استان بوشهر گفت: تاکنون یک میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای ارسال به مناطق سیل‌زده خوزستان جمع آوری شده است.

تاکنون یک میلیارد برای مناطق سیل‌زده خوزستان جمع‌آوری شده‌است

به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، سهراب انبارکی ظهر امروز در سخنرانی قبل از خطبه‌های بوشهر با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار اظهار داشت: امروز به اذعان همگان در گام اول انقلاب، سپاه همواره یک حرکت پرشتاب داشت و راز موفقیت سپاه در این مدت ولایتمداری بوده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان بوشهر با بیان اینکه سپاه از روز شکل‌گیری تاکنون در همه حوادث در کنار مردم بوده و هست، گفت: اگر حوادثی همچون زلزله و سیل امروز اتفاق می‌افتد، سپاه به عنوان نیروی پیشتاز در این عرصه وارد می‌شود.

وی با بیان اینکه سپاه هیچوقت احساس نمی‌کند که بر مردم آقایی می‌کند، تصریح کرد: حمایت از محرومین و مستضعفین یکی از ویژگی‌های سپاه است که جدای از جریانات سیاسی، سپاه در خدمت به مردم پیشتاز است و این ویژگی‌های سپاه باعث شده است که دشمنان انقلاب یاوه‌گویی‌های خود را علیه سپاه داشته باشند.

انبارکی با بیان اینکه سپاه دشمنان انقلاب اسلامی را خوب شناخته است و با لبخند دشمن گول نمی‌خورد ابراز کرد: بصیرت انقلاب و مدیریت جهادی یکی از ویژگی‌های سپاه است که تلاش می‌کند این روحیه را در اجتماع بیش از پیش تزریق کند.

وی با اشاره به  خدمات سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در حوزه محرومیت زدایی و اشتغالزایی گفت: سالانه ۲۰۰ پروژه کوچک اعم از مسجد، خانه عالم، آب انبار و … ساخته می‌شود. ساخت و تحویل ۶۷۷ واحد مسکونی ویژه محرومین و نیازمندان، از دیگر خدمات سپاه در استان بوشهر است.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان بوشهر با اشاره به سیل در برخی استان‌های کشور از کمک سپاه استان بوشهر به مناطق سیل‌زده خبرداد و بیان کرد: تاکنون یک میلیارد تومان اعم از  ۲۵۰ میلیون وجه نقد و ۷۵۰ میلیون کمک‌های غیرنقدی به مناطق سیل‌زده خوزستان جمع آوری شده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما