کدخبر : 161707
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
فاقددیدگاه
پرینت

کشف محموله های قاچاق ۴۳ میلیاردی در هرمزگان

جنوب پرس: بندرعباس - فرمانده انتظامی استان از کشف ۴۳میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در استان خبر داد.
کشف محموله های قاچاق ۴۳ میلیاردی در هرمزگان

به گزارش جنوب پرس ، عزیز اله ملکی گفت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا وارز پلیس آگاهی استان با همکاریمأموران انتظامی، با تلاش شبانه روزی و اجرای طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در ۷۲ ساعت گذشته موفق شدند، ۷۵ دستگاه خودرو سبک و سنگین و ۲ فروند شنارو حامل کالای قاچاق را شناسایی و توقیف نمایند.

وی افزود: در مدت یاد شده با تلاش همه جانبه مأموران مجموعاً ۳۲۸ هزار نخ انواع سیگار، ۵ هزارو ۴۶۰ متر پارچه، ۶ دستگاه لوازم صوتی و تصویری، ۲۰۷ دستگاه لوازم خانگی،، ۲ هزارو ۷۰۰ قطعه قطعات خودرویی، ۶۹ هزار لیتر سوخت، ۴۴۴ عدد لوازم آرایشی ،۲ هزار و ۲۰۰ ثوب البسه و ۲هزارو ۸۶۵ دستگاه متعلقات ماهواره و ۳۶ رأس احشام قاچاق کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی استان ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را: ۴۳ میلیارد و ۴۴۳ میلیون ریال عنوان نموده و، اظهار داشت: در این رابطه ۱۲۰ متهم نیز دستگیر که برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی استان معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه در این مدت ۱۱۵ فقره پرونده کشف کالای قاچاق تشکیل شده است، تصریح کرد: از این تعداد ۸ پرونده بالای صد میلیون تومان و ۱۰۷ فقره پرونده زیر صد میلیون تومان بوده است.

سردار ملکی پدیده قاچاق را برای استان و کشور خطر امنیتی و اقتصادی بزرگی دانسته و از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه بی نظمی و فعالیت مجرمانه قاچاقچیان و افراد سودجو و قانون گریز از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، نیروی انتظامی را در امر مبارزه جدی و قاطعانه با پدیده قاچاق یاری نمایند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما