کدخبر : 161696
پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸
فاقددیدگاه
پرینت

مأموریت برای ارزیابی آمادگی دستگاه‌ها در مواجهه با حوادث غیرمترقبه

جنوب پرس: رییس شورای قضایی استان هرمزگان به مدیرکل بازرسی استان مأموریت داد تا ضمن ارزیابی آمادگی دستگاه های متولی برای مواجهه با حوادث غیرمترقبه، نظارت کافی را به منظور پیشگیری از هرگونه تخلف احتمالی بعمل آورد.

مأموریت برای ارزیابی آمادگی دستگاه‌ها در مواجهه با حوادث غیرمترقبه

به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس، نخستین جلسه شورای قضایی استان هرمزگان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری و با حضور معاونین دادگستری استان و مسؤولین سازمان‌های تابعه قوه قضائیه، برگزار شد.

رییس شورای قضایی استان هرمزگان در جریان برگزاری این نشست ضمن ابراز تأسف و تأثر از وقوع سیلاب در تعدادی از استان‌های کشور که کام هموطنان را در روز‌های آغازین سال جدید، تلخ کرد، با  اعلام این مطلب که وقوع حوادث طبیعی و سیلاب‌های اخیر، طنین بیدارباش برای همگان به ویژه مسؤولین دستگاه‌های متولی است، به مدیرکل بازرسی استان هرمزگان مأموریت داد تا ضمن ارزیابی آمادگی دستگاه‌های استان برای مواجهه با حوادث غیرمترقبه، نظارت کافی را به منظور  پیشگیری از هرگونه تخلف احتمالی به عمل آورد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری در ادامه، نظارت را رکن مهم و کلید واژه مدیریت عنوان کرد و افزود: تعالی سازمانی بدون تعالی شخص ممکن نیست و نگاه ما به نظارت؛ هم نگاه به واقعیات موجود و توانمندی‌ها و هم نگاه توسعه محور و پیشرفت‌محور در عملکردها است.

 وی همچنین با تشریح آخرین رویکردها و شیوه‌های نظارتی و همچنین تبیین شاخص‌ها و ملاک‌های ارزیابی، با اذعان به اهمیت توجه به ارتقاء شاخص‌های سلامت و کارآمدی به منظور دستیابی به الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، بر اهتمام همه مسؤولان در جهت عینیت بخشی و عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله العالی ) در خصوص تقویت نظارت‌ها با هدف صیانت از حقوق عامه و اجرای بهتر عدالت تأکید کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما