کدخبر : 161676
پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
فاقددیدگاه
پرینت

استفاده از ظرفیت هنر برای تبیین ارزش‌های دینی و انقلابی

جنوب پرس: یاسوج- معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: استفاده از ظرفیت هنر برای تبیین ارزش‌های دینی و انقلابی به ویژه برای نسل جوان و نوجوان ضروری است.
استفاده از ظرفیت هنر برای تبیین ارزش‌های دینی و انقلابی

به گزارش جنوب پرس ، محمد کاظم نظری ظهر پنجشنبه در دیدار مدیران و مسئولان فرهنگی با آیت الله ملک حسینی به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی و روز جوان، افزود: توسعه و بستر سازی با محوریت هنر و هنرمند متعهد مورد تاکید است.

نظری با بیان اینکه امروز پیشرفت فضای مجازی و تکنولوژی جهت دهی به افکار عمومی را سرعت می بخشد، عنوان داشت: با توجه به جنگ نرم دشمن، بکارگیری ظرفیت هنر دینی و انقلابی و محتوا سازی بیش از پیش مورد تاکید است.

وی افزود: دشمنان با تکیه بر همین محوریت هنر مبتذل، باطل را حق جلوه داده و ناهنجاری را هنجار نشان می‌دهند و کودک کشی را نشان دموکراسی دانسته و دفاع از مردم مردم مظلوم فلسطین را کاری تروریستی می‌نامند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار با اشاره به اینکه در هفته هنر انقلاب اسلامی و هفته جوان برنامه‌های متعددی با محوریت حوزه هنری و دستگاه‌های متولی برگزار می‌شود، ابراز داشت: جوانان ما در انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و بعد، از آن افتخار آفرینی کردند و توجه بیش از پیش به جوانان و خواسته‌های آنان مورد تاکید است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما