کدخبر : 161674
پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
فاقددیدگاه
پرینت

نشست مربیان مسئول جدید مراکز فرهنگی هنری

جنوب پرس: شیراز-اولین نشست هم‌اندیشی مربیان مسئول جدید مراکز فرهنگی هنری کانون فارس در شیراز برگزار شد.
نشست مربیان مسئول جدید مراکز فرهنگی هنری

به گزارش جنوب پرس ، ۹ نفر از مربیان مسئول مراکز فرهنگی هنری ۵،۴،۲ و ۶ شیراز، جهرم، آباده، سروستان، فیروزآباد و فسا با حضور در اداره کل کانون فارس در جلسه هم‌اندیشی و آشنایی با موارد مورد نیاز شغلی خود شرکت کردند.

زهرا افتخاری، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس در این جلسه با اشاره به شعار «تمرین زندگی و خوب زندگی‌کردن تمرین می‌خواهد» از مربیان مسئول خواست تا با سرلوحه قرار دادن این شعارها با توجه به نیاز مخاطب کودک و نوجوان و با برنامه‌ریزی صحیح و به‌موقع تلاش کنند تا فعالیت‌های کیفی برای جامعه مخاطب انجام شود. افتخاری شناخت دقیق مربیان مسئول نسبت به مربیان و کارکنان مرکز، ارتباط با فرمانداران، تقویت کار تیمی، همدلی، انعطاف‌پذیری، ایجاد تعامل و اعتماد متقابل را در کار مربیان مسئول ضروری دانست و توصیه کرد گاهی با ندیدن‌ها و نشنیدن‌ها تلاش کنید تا تعارض‌ها کاهش یافته و همدلی و همیاری در مجموعه بیش از پیش گسترش یابد.

وی تحلیل، بررسی، نیازسنجی و اجرای برنامه با اندیشه‌ورزی را ضروری دانست و بر محتوا و فرایندمحور بودن فعالیت‌ها تأکید کرد.

سلامت مالی، مدیریت بر اموال، مدیریت بحران‌ها، توسعه کمی و کیفی فعالیت‌ها، تلاش در پایدارسازی اعضا، ارسال به موقع گزارش‌ها و مستندسازی، ارتباط با مسئولین و خانواده‌ها، شناساندن کانون به جامعه و ارتباط با واحد کارشناسی از دیگر مواردی بود که افتخاری در جلسه مسئولان جدید بر آن تأکید کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما