کدخبر : 161667
پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت

کمبودهای زیرساختی در حوزه گردشگری استان بوشهر برطرف می‌شود

جنوب پرس: بوشهر - معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به تردد بیش از ۱۰ میلیون خودرو در استان بوشهر طی ایام نوروز گفت: کمبودهای زیرساختی در حوزه گردشگری استان بوشهر برطرف می‌شود.
کمبودهای زیرساختی در حوزه گردشگری استان بوشهر برطرف می‌شود

به گزارش جنوب پرس ، مهرداد ستوده ظهر پنجشنبه در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر اظهار داشت: در ایام نوروز شاهد حضور گسترده مسافران نوروزی در استان بوشهر بودیم.

وی با اشاره به تردد بیش از ۱۰ میلیون خودرو در استان بوشهر طی ایام نوروز خاطرنشان کرد: شاهد افزایش حضور مسافران نوروزی در سطح استان بودیم و در این ایام بیش از ۱۲ میلیون و ۹۰۰ هزار شب اقامت در استان ثبت شده است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از افزایش زمان ماندگاری مسافران نسبت به سال گذشته خبر داد و بیان کرد: این میزان تردد و حضور مسافران نوروزی در استان بوشهر بیانگر مهمان‌نوازی مردم این استان و احساس امنیت و آرامش مسافران است.

وی از تقویت زیرساخت‌های گردشگری در سطح استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: طرح توریسم بوشهر ۲۰۲۲ از جمله طرح‌هایی است که می‌تواند زمینه توسعه گردشگری استان بوشهر را فراهم سازد.

ستوده به کمک‌رسانی مردم استان بوشهر به مناطق سیل‌زده اشاره کرد و افزود: مردم استان بوشهر در جریان سیل مناطق شمالی و جنوبی کشور کمک‌رسانی و خدمات‌دهی قابل توجهی داشتند.

وی با اشاره به اینکه بارش باران و وزش باد در استان بوشهر باعث بروز حادثه خاصی نشده است ادامه داد: وزش تندباد، بارندگی شدید، ریزش کوه و آبگرفتگی معابر و جاده‌ها در استان بوشهر باعث بروز حادثه نشد.

معاون استاندار بوشهر از استمرار کمک‌رسانی استان بوشهر به مناطق سیل‌زده خبر داد و گفت: تاکنون طی ۱۱ مرحله کمک‌های مردم استان شامل ماشین‌آلات امدادی و راهسازی، ارزاق، مواد غذایی، دارویی، بهداشتی و البسه به این مناطق ارسال شده است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما