کدخبر : 161649
پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
فاقددیدگاه
پرینت
هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال

تقابل طلایی‌پوشان جنوب در برزیل ایران

جنوب پرس: از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال، صنعت نفت آبادان میزبان پارس جنوبی جم است.
13980122000193_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، از هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، روز جمعه پارس جنوبی در آبادان مهمان صنعت نفت این شهر است.

شاگردان تارتار در هفته گذشته استقلال دیگر نماینده استان خوزستان را در جم شکست داده‌اند و حالا به این استان سفر می‌کنند تا برابر طلایی‌پوشان صنعت نفت دیگر نماینده این استان در لیگ برتر برای کسب سه امتیاز تقابل کنند.

صنعت نفتی‌ها هفته گذشته برابر تراکتورسازی در تبریز شکست خورده‌اند و نمی‌خواهند در خانه سه امتیاز مسابقه برابر پارس جنوبی را از دست بدهند.

نماینده استان بوشهر در لیگ برتر فوتبال با ۲۸ امتیاز تیم هشتم این رقابت‌ها است و برزیلی‌های ایران نیز با ۲۱ امتیاز تیم سیزدهم جدول هستند.

نفت آبادان طی بیست و چهار بازی گذشته خود در لیگ برتر با زدن ۱۸ گل یکی از خطوط ضعیف حمله لیگ برتر را دارند و آمار دفاعی این تیم با ۲۷ گل خورده نیز مطلوب نیست. از آن طرف جمی‌ها ۲۳ گل زده‌اند و ۲۳ گل نیز دریافت کرده‌اند تا تفاضل این تیم عدد صفر باشد.

پارسی‌ها در صورت پیروزی برابر صنعت نفت در آبادان می‌توانند جایگاه خود را دو پله بالاتر بیاورند و به رتبه ششم جدول برسند.

در این مسابقه شهرام گودرزی، میرهادی میرجوان از پارس جنوبی و عقیل کعبی از صنعت نفت آبادان محرومیت دارند و نمی‌توانند تیم خود را همراهی کنند. همچنین نوری، حاتمی و ستاری سه بازیکن کلیدی پارس جنوبی نیز به دلیل مصدومیت در ترکیب پارس نخواهند بود.

به گزارش فارس حیدر کاظمی با کمک حسین یوسفی و حسن انتظاری و با نظارت مسعود مرادی این مسابقه را که از ساعت ۱۹:۰۰ روز جمعه ۲۳ فروردین‌ماه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود را قضاوت می‌کنند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما