کدخبر : 161586
سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳
فاقددیدگاه
پرینت
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

توطئه علیه سپاه وحدت‌ را بیشتر می‌کند

جنوب پرس: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: توطئه علیه سپاه وحدت‌ را در بین آحاد مردم و مسؤولان در کشور بیشتر می‌کند.
13971225001009_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در روز پاسدار با حضور در جمع سبز پوشان سپاه فتح استان ضمن تبریک این روز، اقدام ایالات متحده آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروههای تروریستی را محکوم کرد.

استاندار در این دیدار گفت: دشمنان به دلیل ترس از عظمت و تاثیر گذاری این نظام و انقلاب در جهان و منطقه دنبال منزوی کردن آن هستند ولی خوب می‌دانند که راه به جایی نخواهند برد.

علی محمد احمدی سپاه را نیرویی توانمند، مقتدر و مردمی برشمرد که در همه عرصه ها پا به پای دولت در جهت توسعه و تعالی کشور گام بر می‌دارد و از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

احمدی بیان کرد: ما پیش از این در زمینه های مختلف با مجموعه سپاه پاسداران همکاری داشتیم و از این بعد این همکاری بیشتر خواهد شد و همگان بدانند که دولت و سپاه در کنار یکدیگر به مردم خدمت خواهیم کرد و خدمتگذار آن ها خواهیم بود.

 استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص اقدام خصمانه دولت امریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی گفت: آمریکا از همان آغاز انقلاب اسلامی، با نظام، انقلاب و سپاه عناد داشته زیرا منافع آنها در خطر بوده و این سپاه پاسداران است که در همه برهه ها و عرصه ها  در مقابل زیاده خواهی‌های آنها ایستاده است، اما آنها غافل از آن بوده که سپاه از بطن ملت ایران و مورد لطف آنهاست و جزو فرزندان این ملت بوده و یکی از استوانه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی است.

احمدی افزود: دشمنان قطعا  بدانند این تصمیمات و اقدامات و حرکت‌های سخیفی که آنها ایجاد کرده‌اند، هیچگونه خللی در اراده دولت و ملت ایران به سپاه پاسداران و نیروهای مسلح ایجاد نخواهد کرد، بلکه موج جدید توطئه دشمن زمینه وحدت و انسجام ملی بیشتر خواهد بود و همه نیروهای انقلاب و فرزندان این کشور را در کنار هم برای استقلال و پیشرفت این کشور قرار خواهد داد.

به گزارش فارس وی تاکید کرد: ما پیش از این در زمینه‌های مختلف با مجموعه سپاه پاسداران همکاری داشتیم و از این بعد این همکاری بیشتر خواهد شد و همگان بدانند که دولت و سپاه در کنار یکدیگر به مردم خدمت خواهیم کرد و خدمتگذار آن ها خواهیم بود.

استاندار اقدام سخیف و زشت آمریکا را محکوم کرد و گفت: ایالات متحده که خود پرورش دهنده و حمایت کننده گروههای تروریستی در جهان است در حقیقت برای خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی دست به این اقدام پلید زده و یقینا سودی نخواهد برد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما