کدخبر : 161552
سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
فاقددیدگاه
پرینت

جوابیه جهاد کشاورزی هرمزگان به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس

جنوب پرس: در پی مصاحبه یکی از نمایندگان مجلس و اظهاراتی مبنی بر اعطای وام کشاورزی بدون نظارت کافی، جهاد کشاورزی استان هرمزگان جوابیه‌ای صادر نمود که طبق قانون مطبوعات عیناً منتشر می‌شود.
13980120000398_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان در متن این جوابیه چنین آورده است:

پرداخت تسهیلات کشاورزی بدون نظارت، غیرواقعی است

پیرو انتشار خبری مبنی بر اعطای تسهیلات کشاورزی برای امور غیر مرتبط در خبرگزاری فارس، ضمن رد این موضوع، جوابیه ذیل صادر می‌گردد.

بدین وسیله به اطلاع می‌رساند، استفاده از منابع تسهیلاتی اشتغال پایدار روستایی در بخش کشاورزی تابع قوانین، مقررات و فرایند خاصی بوده و نظارت بر اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها مرحله به مرحله توسط سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان انجام می‌پذیرد که پس از تشکیل پرونده و تصویب طرح در بانک عامل قرارداد مشارکت مدنی با مجری طرح منعقد و مبلغ تسهیلات مناسب با پیشرفت طرح به‌صورت مرحله به مرحله پرداخت می‌گردد.

در مباحث ذکرشده توسط نماینده محترم مجلس شورای اسلامی نیز بایستی گفت: در صورت عدم اجرای طرح‌های با تسهیلات مذکور، مطابق بند ۷ ماده ۱۲ اصلاحیه دستورالعمل اجرایی مجموع دیون مجری تبدیل به حال می‌گردد. به عبارتی اصل و سود و جرائم مربوطه با اعمال تغییر نرخ سود استرداد می‌گردد.

به گزارش فارس این سازمان پاسخگوی هرگونه شبهه در این خصوص خواهد بود و آماده شنیدن نظرات کارشناسان و مسؤولین نیز می‌باشد و در راستای حفاظت و صیانت از منابع اختصاص یافته به بخش کشاورزی با رویکرد تولید و اشتغال همواره مطابق با قانون عمل نموده و حافظ منابع سپرده شده به این بخش خواهد بود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما