کدخبر : 161551
سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
فاقددیدگاه
پرینت
امام جمعه دهدشت:

تروریست خواندن سپاه بر افتخارات این نهاد می‌افزاید

جنوب پرس: امام جمعه دهدشت گفت: حرکت آمریکا در تروریستی خواندن سپاه دلیل بر حقانیت و اقتدار این نهاد مقدس است.
13980120000651_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، به مناسبت ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار اعضای شورای اداری شهرستان امروز با حضور در ناحیه مقاومت بسیج این روز را به فرمانده ناحیه و پاسداران تبریک گفتند.

حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی در این نشست پاسداران را افتخار آفرینان عرصه مبارزه و مقابله با تهدیدهای نظام و انقلاب دانست و گفت: آمدیم تا از پاسداران سرافراز حمایت کنیم و بگوییم ما همه پاسدار هستیم و لباس پاسداری خواهیم پوشید.

امام جمعه دهدشت تصریح کرد: ما افتخار می‌کنیم حافظ ارزش‌ها و مدافع ناموس و خاک وطن هستیم.

حسینی با بیان اینکه سپاه پاسداران از بدو انقلاب تاکنون در همه عرصه‌ها سپر بلای ملت، کشور و نظام بوده است، افزود: هر جا لازم بود در همه عرصه‌ها حضور فعال داشت، در دفاع مقدس پیشگام بود و در بعد از جنگ در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان نقش مهمی ایفا کرده است.

وی با اشاره به مخالفت استکبار با نظام اسلامی و سپاه و اعلام این نهاد انقلابی در لیست تروریست گفت: حرکت خبیثانه آمریکا دلیل دیگری بر حقانیت سپاه و شکوه و اقتدار این نهاد است.

حسینی ادامه داد: این اقدام آمریکا در افتخارات سپاه می‌افزاید چرا که یکی از شاخصه‌های حقانیت نظام ما مخالفت استکبار جهانی با ما است.

به گزارش فارس امام جمعه دهدشت گفت: وقتی سپاه مورد حمله دشمنان قرار می‌گیرد نشان از قدرت و خطری است که سپاه می‌تواند داشته باشد قطعا این حرکت باعث شکست آمریکا و افزایش محبوبیت سپاه خواهد شد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما