کدخبر : 161547
سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
فاقددیدگاه
پرینت
استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد

تلاش مدیران استان برای جبران خسارات ناشی از سیل اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

جنوب پرس: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بخش قابل توجهی از آسیب‌های سیل در حوزه راه‌های استان بوده است، گفت: عملکرد مدیران در مدیریت سیل استان مطلوب بود اما می طلبد برای جبران خسارات پیش آمده بیش از پیش تلاش کنند.
13971205001055_Test_PhotoN

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از استانداری علی محمد احمدی با اشاره به سفر وزیر راه و شهرسازی به استان به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور برای بررسی وضعیت خسارت سیل به استان، اظهار داشت: به همراه وزیر راه و شهرسازی از برخی طرح‌ها، پروژه‌ها، راه‌ها، زیرساخت‌ها، روستاها و فضاهایی که در سیل اخیر آسیب دیده بودند بازدیدی انجام شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نماینده ویژه رئیس جمهور از چارچوب خساراتی که در اثر موجب اول بارش‌ها به استان وارد شده بود مطلع شدند و پس از آن نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان با محوریت موضوع خسارات سیل و با حضور مدیران حوزه بحران و نمایندگان مردم استان در مجلس، برگزار شد.

وی افزود: در این نشست گزارش‌ها و اطلاعاتی در خصوص پیامدهای سیل از سوی مسؤولان در استان ارائه شد.

 احمدی بیان کرد: تاکنون حدود یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به زیرساخت‌های استان خسارت وارد شده است و نسبت به جمع بندی نهایی این خسارت‌ها در اسرع وقت اقدام و عمل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دولت نیز به کار ما در این خصوص سرعت داده و طرح‌هایی برای هزینه‌های ضروری را در اختیار ما قرار داده است.

احمدی با بیان اینکه امید است این سفر پرخیر و برکت باشد، اظهار داشت: بخش قابل توجهی از آسیب‌های سیل در حوزه راه های استان بوده است.

به گزارش فارس وی عنوان کرد: از همه مدیران و مسؤولان که برای ایجاد خسارت کمتر به استان تلاش کردند تقدیر می‌کنم و امیدواریم شاهد برکت این بارش‌ها در رشد استان باشیم.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما