کدخبر : 161500
دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
فاقددیدگاه
پرینت

آغاز ثبت‌نام داوطلبان آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی

جنوب پرس: معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان از آغاز ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان خبر داد.

آغاز ثبت‌نام داوطلبان آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی

محمد قویدل بعداز ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار  جنوب پرس ، در بندرعباس، اظهار داشت: ثبت‌نام داوطلبان آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان ونمونه دولتی سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از امروز دوشنبه ۱۹ فروردین ماه ۹۸ آغاز شد.

وی ادامه داد: ثبت‌نام داوطلبان از ۱۹ تا ۲۶ فروردین ماه ۹۸ از طریق سامانه ثبت‌نام به نشانیhttp://azmoon.medu.irانجام و دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی نیز از طریق همین سایت در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان با بیان اینکه تمامی فرایند ثبت‌نام به صورت اینترنتی توسط داوطلب انجام خواهد شد؛ خاطرنشان کرد: آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی رأس ساعت ۹ صبح روز جمعه ۳۱ خردادماه ۹۸ در سراسر کشور به‌صورت هم‌زمان برگزار خواهد شد.

قویدل همچنین گفت :کارت ورود به جلسه آزمون  پنج روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون از طریق سامانه ثبت‌نام در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مراحل ثبت‌نام داوطلبان در آزمون نیز اشاره کرد و گفت: تکمیل کردن برگ اینترنتی ثبت‌نام در آزمون، بارگذاری فایل عکس داوطلب، پرداخت مبلغ ۱۸ هزار تومان از طریق سامانه ثبت‌نام و در نهایت دریافت شماره پیگیری از مهم‌ترین مراحل ثبت‌نام داوطلبان است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به ضوابط و شرایط ثبت‌نام داوطلبان در آزمون یادآورشد: داشتن حداقل معدل کل سالانه ۱۹ پایه هشتم در خرداد سال تحصیلی ۹۶-۹۷ برای داوطلبان مدارس استعدادهای درخشان و کسب حداقل معدل ۱۷ برای فارغ‌التحصیلان پایه نهم مدارس نمونه دولتی از اهم این شرایط است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما