کدخبر : 161473
دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲
فاقددیدگاه
پرینت

عمده‌ترین خسارتهای سیل استان در بخش کشاورزی، تولیدی و زیرساختها

جنوب پرس: یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: عمده ترین خسارتهای سیل در استان علاوه بر بخش کشاورزی و مسکونی و واحدهای تولیدی در بخش زیرساختها بود.
عمده‌ترین خسارتهای سیل استان در بخش کشاورزی، تولیدی و زیرساختها

به گزارش جنوب پرس ، علی محمد احمدی ظهر دوشنبه در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از بخشهای خسارت دیده در اثر سیل در استان، در جمع خبرنگاران افزود: در اثر سیل بخشهای مختلف شامل خدمات عمومی، ابنیه راه‌ها، پل‌ها و جاده‌ها دچار خسارت شدند.

وی با بیان اینکه در موج اول بارشها کهگیلویه و بویراحمد یکی از سه استانی بود که بیشترین بارش را داشت، گفت: این امر از موهبتهای خداوند است و برای استان به لحاظ آورد آب رحمت بود.

احمدی افزود: در اثر سیل به زیر ساختها خسارتهایی وارد شد و به دلیل گستردگی خسارتها در بخش زیر ساختها در استان، وزیر راه و شهرسازی به استان سفر کردند.

وی تصریح کرد: مسیر یاسوج به شیراز و پل مختار بازدید شد و بخشهای دیگر نیز بازدید شده و جلسه مدیریت بحران نیز با حضور وزیر راه و شهرسازی در یاسوج برگزار می‌شود.

استاندار افزود: در این جلسات جمع بندی‌های لازم انجام شده و خسارات وارده به همه بخشها منعکس و جمع بندی می‌شود و در اختیار دولت قرار می‌گیرد.

وی اظهار داشت: با ارائه گزارش جمع بندی متناسب با میزان خسارت، هزینه‌ها محاسبه می‌شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما