کدخبر : 161465
دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹
فاقددیدگاه
پرینت

ایستگاه فرهنگ و هنر در آبادان و خرمشهر راه اندازی می شود

جنوب پرس: خرمشهر-مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند از تعیین محل هایی در دو شهر آبادان و خرمشهر و مشارکت اهالی فرهنگ و هنر منطقه آزاد اروند درجمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان خبر داد.
ایستگاه فرهنگ و هنر در آبادان و خرمشهر راه اندازی می شود

همایون قنواتی در گفتگو با خبرنگار  جنوب پرس ،  اظهار کرد: با توجه به شور و شوق اهالی فرهنگ و هنر منطقه آزاد اروند در یاری رساندن و دستگیری از سیل زدگان، هنرمندان منطقه آزاد اروند با همکاری ستاد مدیریت بحران ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های آبادان و خرمشهر اقدام به راه اندازی ایستگاه فرهنگ و هنر در این دو شهرستان و جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی و تهیه اقلام ضروری کرده اند.

وی به محل جمع آوری کمک‌های مردمی به مناطق سیل زده کشور در منطقه آزاد اروند اشاره کرد و گفت: همشهریان در شهرستان آبادان می‌توانند به سینما مهر واقع در ابتدای خیابان دبستان یا مجتمع فرهنگی هنری ثامن الائمه واقع در ابتدای خیابان یک احمدآباد و در خرمشهر به مجتمع فرهنگی هنری فانوس در خیابان طالقانی-نبش سی متری مراجعه و کمک‌های خود را تحویل کنند.

قنواتی در ادامه این نکته که برای کمک به سیل زدگان باید نیازهای ضروری آنها در نظر گرفته شود را یادآور شد و افزود: کمک‌های مردمی برای یاری رساندن به مردم سیل‌زده به محض آماده شدن در اولین فرصت به جمعیت هلال احمر در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر تحویل می‌گردد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند در پایان همت و نوع دوستی اهالی محترم فرهنگ و هنر اروند را قابل تقدیر دانست.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما