کدخبر : 161352
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
فاقددیدگاه
پرینت

پروژه «میدان میوه و تره‌بار» هرچه سریع‌تر تکمیل و راه‌اندازی شود

جنوب پرس: سرپرست فرمانداری بندرعباس تاکید کرد: پیمانکار پروژه میدان میوه و تره‌بار بندرعباس باید با سرعت و جدیت تمام، پروژه را تکمیل و راه‌اندازی کند.

پروژه «میدان میوه و تره‌بار» هرچه سریع‌تر تکمیل و راه‌اندازی شود

به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس، جلسه بررسی مراحل احداث میدان جدیدالاحداث میوه و تره بار شهر بندرعباس پیش از ظهر امروز با حضور عزیزاله کناری سرپرست فرمانداری در محل سالن کنفرانس این فرمانداری برگزار شد.

عزیزاله کناری در این جلسه اظهار داشت: سرمایه‌گذار با جدیت تمام روند اتمام پروژه را دنبال کند و هر زمانی به مشکلی با دستگاه‌های ذی‌ربط استانی و شهرستانی در مراحل اجرای پروژه برخورد موضوع را از طریق فرمانداری پیگیری و رفع کنند.

سرپرست فرمانداری بندرعباس، پس از اتمام جلسه به منظور بررسی آخرین وضعیت اجرای پروژه مذکور به اتفاق سرمایه‌گذار و سایر دستگاه‌های اجرایی از محل پروژه، بازدید و بیان داشت: پیمانکار باید با سرعت و جدیت پروژه را به اتمام و راه‌اندازی کند.

وی در پایان بازدید تصریح کرد: میدان میوه و تره‌بار به گونه‌ای اقدام کند که از عرضه میوه و تره‌بار در خارج از محدوده مربوطه به صورت عمده جلوگیری و با مجموعه پلیس راهور همکاری لازم جهت عدم توقف کامیون‌های حامل میوه در محدوده محوطه بیرونی میدان را داشته باشند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما