سپاه عسلویه هزینه جشن روز پاسدار را به سیل‌زدگان اهدا کرد

کدخبر : 161344
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۷
سپاه عسلویه در حالی که برای میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار در تدارک برگزاری جشن بود، در اقدامی انسان‌دوستانه هزینه برگزاری جشن خود را به سیل‌زدگان اهدا کرد.

سپاه عسلویه هزینه جشن روز پاسدار را به سیل‌زدگان اهدا کرد

به گزارش جنوب پرس [1] ، از شهرستان عسلویه، با وقوع سیل ویرانگر که زمینه بی‌خانمانی و تحمیل ضرر و زیان مالی گسترده برای جمع کثیری از هم‌میهنان عزیز را ایجاد کرد، مردم خیر و انسان‌دوست جای‌جای استان‌ها به منظور حمایت از آسیب‌دیدگان آستین همت بالا زده و صحنه‌های درخشانی از مشارکت و همدلی را به نمایش گذاشتند.

پاسداران سپاه عسلویه در تدارک مراسم روز پاسدار خود بودند،که تصمیم گرفتند با اهدای هزینه و هدایای روز پاسدار خود به آسیب‌دیدگان از سیل، در این کار  خیرخواهانه قدم بردارند.

فرمانده سپاه عسلویه در این رابطه به خبرنگار فارس گفت: با مشاهده خانواده هایی که با وقوع سیل خانه و زندگی خود را از دست داده بودند و یا زوج‌های جوانی که زندگی خود را با امید و آرزو بنا نهاده و در اثر سیل آن را از دست داده و با نگرانی به دوردست‌ها خیره مانده‌اند، با همکارانم تصمیم گرفتیم با اقدامی خداپسندانه با اهدای هزینه جشن روز پاسدار به آسیب‌دیدگان از سیل، قدم کوچکی در این زمینه برداریم.

سرهنگ مهدی حسن‌زاده افزود: بنده و همکارانم مخالف برگزاری جشن و شادی نیستیم اما در شرایطی قرار داشتیم که اختصاص هزینه جشن روز پاسدار به سیل‌زدگان، علاوه بر اینکه می‌توانست الگویی در مشارکت جوانان و بسیجیان در کارهای خیر و انسان‌دوستانه باشد، به عنوان هدیه کوچک می‌توانست زمینه خوشحالی چند خانواده سیل‌زده را فراهم نماید.

وی با بیان اینکه این تصمیم ما با استقبال همکاران،خانواده همکارانم و جمع زیادی از دوستان روبرو شد، ادامه داد: تاکنون چند محموله کالاهای مورد نیاز خانواده‌های سیل‌زده ارسال و توزیع شده و این اقدام تا اتمام هزینه‌های برآورد شده برای جشن روز پاسدار ادامه خواهد داشت.

منبع:فارس


URLs in this post:

[1] جنوب پرس : http://jpnews.ir

Copyright © 2015 جنوب پرس. All rights reserved.