کدخبر : 161278
چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
فاقددیدگاه
پرینت

شناسایی و باند قاچاقچیان خارجی سوخت در جاسک / دستگیری ۹ متهم و کشف ۵۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق

جنوب پرس: جانشین دریابانی استان هرمزگان از کشف و انهدام یک باند قاچاقچیان خارجی سوخت و کشف محموله‌های سوختی قاچاق در مرزهای آبی جاسک خبر داد.

شناسایی و باند قاچاقچیان خارجی سوخت در جاسک / دستگیری 9 متهم و کشف 550 هزار لیتر سوخت قاچاق

سهراب سجادی پیش از ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار  جنوب پرس ، در بندرعباس اظهار داشت: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری و تدابیر فرمانده مرزبانی ناجا و با توجه به پیامدهای پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور، برخورد قاطع با باند ها و شبکه‌های سازمان‌یافته قاچاق کالا و ارز به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا با انجام اقدامات اطلاعاتی، مراقبت‌های ویژه و با تلاش‌های شبانه‌روزی و فعالیت‌های بی‌وقفه  مرزبان شهرستان جاسک یک باند از قاچاقچیان سوخت که به‌صورت کلان اقدام به قاچاق می کردند را شناسایی و تحت‌نظر اطلاعاتی قرار دادند که با اقدام به موقع مرزبانان شهرستان جاسک و در یک عملیات سریع و غافلگیرانه محموله سوخت قاچاق در آب‌های جاسک شناسایی و توقیف شد.

جانشین دریابانی استان هرمزگان گفت: در این عملیات یک فروند شناور یدک‌کش خارجی توقیف و ۵۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۴۳ میلیارد تومان کشف شد که در این رابطه ۹ نفر متهم تبعه خارجی دستگیر و اقدامات قانونی از طریق مراجع قضائی به‌صورت ویژه درحال پیگیری است.

 سجادی بیان داشت: دریابانی هرمزگان با عزم جدی خود را برای مبارزه با پدیده سازمان‌یافته قاچاق، اجازه هیچ‌گونه فعالیت سودجویانه را در مناطق ساحلی و دریایی استان هرمزگان مبارزه می‌کند.

وی اضافه کرد: این کشتی  در آب‌های جاسک اقدام به خرید سوخت از لنج‌ها و قایق‌ها می‌کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما