کدخبر : 161271
چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
فاقددیدگاه
پرینت

به پیروزی برابر استقلال نیاز مبرم داریم

جنوب پرس: کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: هواداران، ما را در دیدار با استقلال خوزستان تنها نگذارند و امیدوارم با حمایت خوب مردم شهر جم و استان بوشهر بتوانیم با نمایش یک بازی جذاب به پیروزی برسیم و هواداران‌مان را شاد کنیم.

به پیروزی برابر استقلال نیاز مبرم داریم

به گزارش جنوب پرس ، از شهرستان جم، محمد نوری امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر میزبان استقلال خوزستان هستیم که در انتهای جدول قرار دارد و فرصت مناسبی است تا با پیروزی خانگی برابر این تیم، شرایط خود را در جدول ارتقا دهیم.

کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: استقلال خوزستان هم مثل پارس جنوبی مشکلات مالی دارد و یکی از دلایلی است که این تیم در قعر جدول قرار دارد همین مشکلات است و مسؤولان استان بوشهر باید فکری برای حل مشکلات مالی تیم پارس جنوبی کنند تا وضعیت نماینده استان بوشهر همچون نماینده خوزستان در لیگ برتر نشده است.

وی ابراز کرد: بازیکنان ما دوست داشتند دست پر در تعطیلات نوروزی در کنار خانواده‌هایشان باشند اما محقق نشد و انتظار داریم هر چه سریع‌تر مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی رفع شود تا بازیکنان بدون دغدغه برای تیم خود بازی کنند و بتوانیم به نتایج دلخواه دست یابیم.

نوری خاطرنشان کرد: روز جمعه و در دیدار با استقلال خوزستان نیاز مبرم به پیروزی و کسب هر سه امتیاز این مسابقه داریم و این تیم نیز با تغییر سرمربی به دنبال این است تا از لیگ برتر سقوط نکند و قطعا امتیازگیری در این مسابقه را دشوار می‌کند.

وی افزود: هواداران ما را در این مسابقه تنها نگذارند و امیدوارم با حمایت خوب مردم شهر جم و استان بوشهر بتوانیم با نمایش یک بازی جذاب به پیروزی برسیم و هواداران‌مان را شاد کنیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما