کدخبر : 161228
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
فاقددیدگاه
پرینت

جنوب پرس: مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس گفت: از ابتدی طرح نوروزی تا امروز 31 هزار سفر در استان فارس انجام شده است.

ثبت 31 هزار سفر در استان فارس

حمید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار جنوب پرس ، در شیراز، از باز بودن تمامی محورهای استان خبر داد و اظهار داشت:  تردد در محورهای شریانی استان به روال عادی در جریان است.

وی با بیان اینکه براساس داده‌های دریافتی از سامانه‌های هوشمند مرکز مدیریت‌راه‌ها، استان فارس در رتبه هفتم تردد جاده‌ای قرار دارد، افزود: در شبانه روز گذشته در مجموع حدود ۵۳ هزار خودرو وارد استان و حدود ۴۴ هزار خودرو از استان خارج شده است.

احمدی ادامه داد: پر تردد ترین محور ورودی استان محور بوشهر- کازرون و پر تردد ترین خروجی محور آباده- شهرضا است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس گفت: اوج تردد محورهای استان در ساعت ۱۸تا ۱۹ و محور شیراز- مرودشت بالاترین تردد در ساعت اوج را داشته و متوسط تردد ساعتی در جاده های استان ۳۵۳ خودرو  و متوسط سرعت ۸۱ کیلومتر برساعت بوده است.

وی بیان کرد: از دروازه های شهرشیراز ۹۴ هزار خودرو وارد و ۹۷ هزار خودرو خارج شده است که پرتردد ترین ورودی محور مرودشت- شیراز و پرتردد ترین محور خروجی  شیراز-مرودشت بوده است.

احمدی از صدور ۱۰۰ هزار بلیط برای مسافران خبر داد و تصریح کرد: در بخش حمل و نقل مسافر برون شهری استان از ابتدی طرح نوروزی (۲۳ اسفند۹۷) تا روز گذشته ۳۱ هزار سفر انجام شده که در مجموع ۴۱۴ هزار مسافر جابجا شده اند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما