کدخبر : 161224
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

مراکز اسکان استان بوشهر آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

جنوب پرس: استاندار بوشهر گفت : بر اساس هماهنگی‌های انجام شده همه تمهیدات لازم برای اسکان و پذیرایی از مهمانان نوروزی با توجه به شرایط جوی پیش‌بینی شده است و با باز کردن درب تمامی مراکز سرپوشیده این استان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.

مراکز اسکان استان بوشهر آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، عبدالکریم گراوند صبح امروز در بازدید از پایگاه‌های جمعیت هلال احمر و محل اسکان مسافران نوروزی اظهار داشت: بر اساس آمار اعلام شده بسیاری از تصادفات در نزدیکی شهرها اتفاق می‌افتد و پایگاه‌هایی هلال احمر می‌توانند با خدمات رسانی به مسافران نقش مؤثری در کاهش تصادفات داشته باشند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر از آمادگی بالایی برای ارائه خدمات و امدادرسانی برخوردار است افزود: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده همه تمهیدات لازم برای اسکان و پذیرایی از مهمانان نوروزی با توجه به شرایط جوی پیش‌بینی شده است و با باز کردن درب تمامی مراکز سرپوشیده این استان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: در این بازدیدها از پست ایمنی و سلامت نوروزی هلال احمر، پارک‌های ساحلی و سواحل ماسه‌ای و محل‌های اسکان مسافران نوروزی بازدید و از نزدیک با مهمانان عزیز در این شهرها گفتگو خواهیم کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما