کدخبر : 161207
یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

اسکان ۷۰ هزار خانوار فرهنگی در تعطیلات نوروزی

جنوب پرس: مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: تا پایان روز دهم فروردین‌ماه، شمار گردشگران نوروزی پذیرفته شده در ستادهای اسکان آموزش و پرورش هرمزگان به ۷۰ هزار خانوار رسیده و شهرستان‌های بندرعباس و قشم در صدر پذیرش گردشگر قرار دارند.

 اسکان ۷۰ هزار خانوار فرهنگی در تعطیلات نوروزی

به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس، موسی دادی زاده سرخایی پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از ستادهای اسکان نواحی یک و دو بندرعباس، اظهار داشت: این تعداد خانوار در قالب ۷۵۵ هزار نفر روز است که در این مدت پذیرش شدند.

 وی با بیان اینکه شهرستان های بندرعباس و قشم تاکنون بیشترین میزان پذیرش گردشگر نوروزی را به خود اختصاص دادند، افزود: علاوه بر این دو شهرستان، سایر مناطق استان نیز با استقبال خوب گردشگران نوروزی همراه است و ستادهای اسکان آموزش و پرورش بدون وقفه در حال خدمات‌رسانی هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در ادامه گفت: امسال با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و تلاش شبانه‌روزی تیم اجرایی، سعی در ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی را داشتیم که امیدواریم رضایت خاطر فرهنگیان عزیز را در پی داشته باشد.

دادی‌زاده همچنین بیان کرد: با توجه به ناپایداری هوا و بارندگی‌های پی در پی، آموزش و پرورش هرمزگان علاوه بر ۴۱۸ مدرسه، سایر امکانات خود اعم از سالن‌ها، کریدورها، نمازخانه‌ها و راهروها را نیز در اختیار ستاد بحران استان قرار داد تا سایر هم‌وطنان بتوانند از این ظرفیت‌ها استفاده کنند.

وی بیان داشت: امسال در مجموع با توجه به شرایط خاص جوی حدود دو هزار عامل اجرایی در ستاد‌های اسکان آموزش و پرورش مشغول خدمات‌رسانی به گردشگران نوروزی هستند که این روند همچنان ادامه دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان همچنین گفت: با توجه به آغاز دور دوم تعطیلات نوروزی، با تقویت نیروی انسانی و امکانات و ظرفیت‌ها، تلاش خواهیم کرد تا پایان فعالیت ستاد اسکان، بدون وقفه خدمات شایسته‌ای را برای گردشگران عزیز نوروزی ارائه کنیم.

این مسوول با اشاره به قابلیت‌های توریستی استان هرمزگان، یادآور شد: هرمزگان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری کشور در فصل بهار همواره مورد توجه مسافران نوروزی بوده است که امسال نیز با وجود مشکلاتی در ناپایداری هوا شاهد استقبال خوب هموطنان عزیز از جاذبه‌های متنوع این استان بودیم.

دادی‌زاده در پایان گفت: امسال در مجموع ۴۱۸ مدرسه با سه هزار و ۱۶۰ کلاس در هرمزگان و هم چنین باشگاه شماره یک و پردیس دانشگاه فرهنگیان برای اسکان فرهنگیان در تعطیلات نوروزی منظور شده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما