کدخبر : 161197
یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
فاقددیدگاه
پرینت

ورود ۶۰ هزار خودرو به فارس/فارس در رتبه ششم تردد جاده‌ای کشور

جنوب پرس: مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس گفت: براساس داده‌های دریافتی از سامانه‌های هوشمند مرکز مدیریت‌راه‌ها، استان فارس در رتبه ششم تردد جاده‌ای قرار دارد.

ورود 60 هزار خودرو به فارس/فارس در رتبه ششم تردد جاده‌ای کشور

به گزارش جنوب پرس ، از شیراز به نقل از مرکز مدیریت راه‌های استان فارس، حمید احمدی، اظهار داشت: در حال حاضر تمامی محورهای شریانی استان باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

وی با بیان اینکه در مجموع تردد های جاده ای ۲۴ ساعت گذشته کشور، استان فارس در رتبه ششم قرار دارد، افزود: در شبانه روز گذشته در مجموع حدود ۶۰ هزار خودرو وارد استان و حدود ۵۴ هزار خودرو از استان خارج شده است.

احمدی ادامه داد: پر تردد ترین محور ورودی استان محور بوشهر- کازرون و پر تردد ترین خروجی محور آباده- شهرضا  است.

وی بیان کرد: از دروازه های شهرشیراز ۱۲۲ هزار خودرو وارد و ۱۲۰ هزار خودرو خارج شده است که پرتردد ترین ورودی محور مرودشت- شیراز و پرتردد ترین محور خروجی  شیراز, مرودشت بوده است.

احمدی گفت: در بخش حمل و نقل مسافر برون شهری استان از ابتدی طرح نوروزی (۲۳ اسفند۹۷) تا روز گذشته ۲۹ هزار سفر انجام شده که در مجموع ۳۸۸ هزار مسافر جابجا شده اند.

وی تصریح کرد: از ابتدای طرح نوروزی ۱۷۴ سفر راهیان نور انجام شده و در مجموع ۷۳۰۰ نفر به مناطق جنگی سفر کرده اند.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس گفت: در بخش پیش فروش بلیط ها  نوروزی تا امروز ۶۹  هزار بلیط بصورت حضوری و ۲۹ هزار بلیط بصورت غیرحضوری و در مجموع ۹۸ هزار بلیط صادر شده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما